Angielskie czasy

Czasy angielskie - Dział gramatyki angielskiej, w którym szczegółowo opisujemy czasy angielskie, podzielony na czasy Present, Past, Future oraz Future in the Past. Wszystkie artykuły składają się ze wstępu, konstrukcji, użycia, przykładów oraz ćwiczeń. Dodatkowo w dziale testy można znaleźć ekstra ćwiczenia.

Podsumowanie czasów angielskich

Warto zapoznać się z podsumowaniem czasów gramatycznych, znajdujących się na końcu spisu treści, gdzie znajdują się przykładowe zdania w każdym czasie angielskim.

Zestawienie czasów angielskich w tabeli
Zobacz również kurs mp3 - czasy gramatyczne w mp3 - opis, ćwiczenia, nagrania mp3

Podsumowanie czasów angielskich

Poniżej znajduje się lista wszystkich opracowanych przez nas czasów gramatycznych. Artykuły są regularnie aktualizowane o nowe ćwiczenia i testy gramatyczne.


Odpowiedzi
Bardzo pomocna strona z

Bardzo pomocna strona z angielskimi czasami.
Zobaczcie sobie również 25 najważniejszych angielskich czasowników na stronie:
każdy z tłumaczeniem oraz przykładowym użyciem w konkretnym zdaniu.

Szkoda że ta stronka jest

Szkoda że ta stronka jest mało promowana w mediach społecznościowych. Wtedy młodzież szybciej dowiedziałaby się o jej istnieniu. Zareklamujcie się u polskich YouTuber-ów uczących angielskiego. Często polecają ciekawe stronki. Wasza zrobiłaby furorę :) Ja z chęcią i o dziwo często tu zaglądam a jestem raczej z tych bardziej opornych jeśli chodzi o języki. Pozdrawiam, bardzo mi się u was podoba :)

Jak słyszę czasy angielski to

Jak słyszę czasy angielski to mi się drobne w kieszeni nie zgadzają. W Polsce ich się źle uczy. Na stronie jest opis, jest kilka cwiczeń, jest ok, ale najważniejsze to mowa. Powinno się w szkołach inaczej podejść do nauki czasów angielskich, ale chyba jeszcze dluga droga przed nami. Byłem teraz na lekcji pokazowej z języka angielskiego dla dzieci, gdzie pani kazała robić ćwiczenia z czasów. No paranoja...

Strona naprawdę mi się

Strona naprawdę mi się podoba, mam tylko problem z odsłuchaniem plików. Czy ktoś mógł by mi pomóc??

zgadzam się, wartościowa

zgadzam się, wartościowa strona

Rewalacyjna

Rewalacyjna strona!!!
Wcześniej korzystałam z innej platformy do nauki angielskiego, przez przypadek natknęłam się na E-angielski.com. Jest o niebo lepsza :)
Więc tu zostaję :) I tu naucze się angielskiego,
w końcu nauka sprawia mi przyjemność :)

Dziękujemy za miłe słowa.

Dziękujemy za miłe słowa. Właśnie poszukujemy nowych anglistów do redakcji, więc wkrótce powinny pojawić się nowe materiały ;)

wasza strona jest zarąbista

wasza strona jest zarąbista :). tak trzymać