Wypracowania po angielsku

  • strict warning: Declaration of content_handler_field::element_type() should be compatible with views_handler_field::element_type($none_supported = false, $default_empty = false, $inline = false) in /home/martabf/domains/e-angielski.com/public_html/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field_multiple::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render(&$values) in /home/martabf/domains/e-angielski.com/public_html/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field_multiple.inc on line 0.

Przykładowe wypracowania po angielsku!

W dziale 'wypracowania po angielsku' znajdziecie kilkanaście różnych wypracowań po angielsku, takich jak rozprawki po angielsku, przykładowe listy, recenzje. Mają one na celu pokazanie Wam jak powinny wyglądać wypracowania. Nie służą jako gotowce do wykorzystania jako prace domowe, tylko jako wzór.

Pod każdym wypracowaniem znajduje się lista słówek, których warto się nauczyć.

Proszę pamiętać, że czytanie po angielsku jest istotnym elementem nauki angielskiego. Oferujemy wiele tekstów po angielsku, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli czujesz się na siłach i chciałbyś zaprezentować swoje wypracowanie - proszę prześlij je nam, sprawdzimy błędy i opublikujemy w dziale wypracowania użytkowników.

Crash - recenzja filmu (film review)

The Crash - recenzja po angielsku
Są filmy, które pozostają w pamięci i nigdy nie znudzi się ich oglądanie. Ich przesłanie porusza, powoduje, że się o nim myśli. Wydaje mi się, że Crash jest właśnie jednym z takich filmów.
Poziom: Średnio zaawansowany (B1)

Formal letter - suggestions

Formal letter
Task: You have recently read an article in your local newspaper about the fact that many people do not use the town library. Write a letter to the newspaper suggesting ways of attracting more people to the library.
Poziom: Średnio zaawansowany (B1)

Matura pisemna - przykład oficjalnego listu

Zadanie maturalne z angielskiego - napisanie listu oficjalnego po angielsku
Jednym z zadań na maturze pisemnej z języka angielskiego jest napisanie listu. Poniżej znajduje się przykład oficjalnego listu z prośbą o pozwolenie na odwiedzenie siedziby firmy. Należy zmieścić się w 240 słowach.
Poziom: Średnio zaawansowany (B1)

Leisure time

Technology moves with it. Philosophies change with it. Fashion succumbs to it. And if you come to think about it, the way of spending leisure time is also subject to time.
Poziom: Średnio zaawansowany (B1)

A film review of 'Beautiful Mind'

Zadanie maturalne z angielskiego - recenzja filmu po angielsku
Recenzja filmu 'A Beautiful Mind' wraz z tłumaczeniem na język polski. Napisanie recenzji po angielsku, to jedno z zadań koniecznych do zdania matury z języka angielskiego.
Poziom: Średnio zaawansowany (B1)

What are the biggest problems facing our environment? What do you do to protect the environment?

We all enjoy the sun, the freshness of the air and the cleanliness of the water. However, these can no longer be taken for granted in our country.
Poziom:

Anyone who can teach one language could easily teach two.

There are jobs in which you need strong determination and talents and I believe that being a teacher is one of them.
Poziom: Ponad średnio-zawansowany (B2)

Is it right for a person to be born into the Church automatically?

Is it right for a person to be born into the Church automatically? Sample argumentative essay with vocabulary
Poziom: Ponad średnio-zawansowany (B2)

The Queen - recenzja

Recenzja po angielsku - nauka pisania recenzji
Dzisiejszy artykuł to recenzja filmu "The Queen" napisana przez Michała i Gabriele Oberdę. Po najechaniu na podkreślone słowa pojawi się ich tłumaczenie.
Poziom: Średnio zaawansowany (B1)

The Da Vinci Code (recenzja filmu)

Recenzja po angielsku - nauka pisania recenzji DA Vinci Code
Mimo, że szał na filmy oparte na książkach Dana Browna już minął, myślę, że ta recenzja napisana po angielsku Wam się przyda! W końcu chodzi o to by czytać po angielsku, nie?
Poziom: Ponad średnio-zawansowany (B2)

My favourite books

Artykuł po angielsku - jakie są twoje ulubione książki
Jakie są twoje ulubione książki i dlaczego wybrałeś akurat te? W dzisiejszym artykule zastanowimy się jakie książki lubimy i dlaczego. Oczywiście trudniejsze słowa są wyjaśnione na końcu artykułu.
Poziom: Średnio zaawansowany (B1)