admin's blog

Czy na tle rozwijającej się technologii automatycznych tłumaczeń,  wciąż warto uczyć się języka angielskiego?

Jako nauczyciel angielskiego, po zadaniu tego pytania w klasie oczekiwałem tylko jednej odpowiedzi. Niestety, moi uczniowie chórem odpowiedzi coś zgoła innego niż się spodziewałem. A mianowicie, że nie ma w obecnych czasach najmniejszego sensu marnować czasu na naukę jakiegolwiek języka obcego. W pierwszym momencie odebrałem to jak spoliczkowanie. Staram się przeprowadzić lekcje języka angielskiego tak ciekawą jak tylko się da, a ci niewdzięcznicy mówią, że nie warto w ogóle przejmować się już żadnym językiem obcym.


6 korzyści płynących z nauki języka angielskiego online

Bez względu na to, jakie było twoje noworoczne postanowienie w tym roku, prawdopodobnie nie wiązało się ono z pobytem w domu przez cały dzień. Dla wielu z nas plany uległy nie tyle co małej zmianie, ale kompletnej reorganizacji. Mając więcej czasu w domu, szukamy czegoś nowego do zrobienia. Dlaczego więc by nie zdecydować się na podszkolenie swojego poziomu językowego?


10 przydatnych i popularnych wyrażeń używanych w mowie potocznej.

Przedstawiamy listę 10 ciekawych potocznych zwrotów po angielsku, które często używane są podczas rozmów. Zapewne nie ma ich w typowych czytankach w książkach do nauki angielskiego, ale warto je poznać.


Angielski w pytaniach 11

gramatyka angielska - ćwiczenia


Angielski w pytaniach 10

What does he do so much? Phrasal verbs for you!


Syndicate content