Ogłosznie o pracę

Hello
My name is Patrycja.I'm from Poland.I'm looking for a job.My English is very bad but i'd like to find job in selby and in the vicinity. I can do all kinds of tidying and cleaning works in your home.
I would like this job because I have small baby. i have a very difficult situation now.
Please call the number 77654377709 or leave a message.
Thanks!
(Czy sprawdzając to mógł by ktoś,ładniej i w skrócie napisać o moim angielskim,tzn chodzi o to że nie mowie dużo ale wiecj rozumie i ze uczę sie angielskiego teraz.) Przepraszam ze proszę o to ale nie mam pojeia jak by moglo to wygladac ładnie w ogloszeniu. Dziękuje bardzo z góry za pomoc.


Dzięki wielkie za

Dzięki wielkie za poprawki.
Co do Twojego pytania to,przyjechałam dopiero co do Anglii i szukam pracy,z tego co słyszałam warto napisać tego typu ogłoszenie i dac do Marketu na tablice ogłoszeń,(chodzi o to że nie interesuje mnie praca u kogoś na stałe,raczej mam na myśli taka pracę na telefon. Niektórzy Anglicy są tutaj leniwi i nie chce im się sprzątać itd. Wiesz umawiając się na sprzątanie obie strony planują taki dzień i godziny aby każdy był zadowolony:). POZDROWIONKA

Czesc, poczytaj sobie troche

Czesc, poczytaj sobie troche w necie jak sie pisze Cover Letter, itd, gdyz to co napisalas to w sumie za dobre nie jest. Przede wszystkim dlatego iz nikogo kto oferuje prace nie obchodzi czy masz male dziecko, a wlasciwie to to moze szkodzic, bo np bedziesz miec czesto wolne jak bedzie chore itd.

Kolejna rzecz, gdzie to wysylasz? Czy to jest odpowiedz na ogloszenie czy wysylasz gdzie sie da czy po prostu to jest zadanie domowe?

Tak na szybko ja bym zmienil na:

Dear Sir/Madam
My name is Patricia. I'm from Poland. I'm currently looking for a new job. I am experienced as a housekeeper, I can do all kinds of tidying and cleaning works in your home. I am interested in jobs in or near Selby. I can also do a baby sitting jobs as I am a mother myself. My English is at pre-intermediate level. Although I may have sometimes difficulty in expressing myself I do understand spoken English. It is also worth mentioning I am trying to improve my English.
If you think I could be useful, please do not hesitate to call me at 77654377709 or leave a message if I not able to answer.

Regards,
Patricia Kowalsky