Szkoły angielskiego w Warszawie z naciskiem na mówienie - opinie ???

368 posts / 0 new
Last post
Szkoły angielskiego w Warszawie z naciskiem na mówienie - opinie ???

Interesują mnie takie kursy językowe, które nie polegają jedynie na siedzeniu i rozwiązywaniu nudnych ćwiczonek, lecz biorące pod uwagę aspekt konwersacyjny.


Niezarejestrowany
Zdecydowanie polecam TFLS!

Zdecydowanie polecam TFLS! Szkoła, w której nauczyciele są oddani swojej pracy są po prostu profesjonalistami. Doskonale przekazują wiedzę, a podczas zajęć potrafią złapać odpowiedni kontakt z uczniem.

Niezarejestrowany
Z tych wszystkich szkól o

Z tych wszystkich szkól o których czytałem ostatnio sporo na forach najbardziej podoba mi się ta metoda w warszawskim English For You, jestem przekonany, że zajęcia z Nativami rzeczywiście mogą pomóc z barierą komunikacyjną, dobrze że równolegle gramatykę robi polski lektor.

Niezarejestrowany
Jeżeli ktoś chce szybko i

Jeżeli ktoś chce szybko i dobrze nauczyć się języka to nie ma lepszego miejsca. Świetna atmosfera jest największym plusem zajęć w tej szkole. Lektor z którym miałam zajęcia był profesjonalny i bardzo dobrze przekazywał swoją wiedzę.

Niezarejestrowany
Moje wrażenia jeżeli chodzi o

Moje wrażenia jeżeli chodzi o English For You są także bardzo pozytywne. Uzyskałem duży progres zarówno jeżeli chodzi o umiejętności zastosowania odpowiednio czasów, poprawiłem gramatykę, ale przede wszystkim moją radość budzi fakt, ze potrafię duże lepiej mówić po angielsku. Bardzo fajnym wsparciem całego procesu nauki są warsztaty prowadzone w kafejce English For You. Spotkania odbywają się w kafejce dyskusyjnej. Panuje tam miła atmosfera, podawane są ciasteczka, napoje. W takich warunkach toczone są konwersacje na native speakers. Czasami bardzo burzliwe dyskusje. Szkoła ma wielu bardzo dobrze przygotowanych do pracy native speakers Dołączam się do pozytywnych opinii o English For You

Niezarejestrowany
TFLS to jedna z lepszych

TFLS to jedna z lepszych szkół w Warszawie. Zajęcia prowadzone w przemyślany sposób. Lektor jest wymagający, motywuje i dobrze tłumaczy.

Niezarejestrowany
Szczerze spokojnie mogę

Szczerze spokojnie mogę polecić w mieście English For You. Chodziłam do nich zarówno na kurs semestralny i wakacyjny. Dużo skorzystałam. Przede wszystkim udało mi się poprawić mówienie na czym szczególnie mi zależało W wakacje zajecia były dość intensywne. Połowa z nich prowadzona była przez native speakrów. Miałam ich kliku, więc można było ćwiczyć akcent i wymowę. Część teoretyczna była tłumaczona natomiast przez polską lektorkę. Zajęcia były spójne i powiązane ze sobą. Zarowno Anglik i Amerykanin fajnie dopełniali naukę zmuszając nas do mówienia. Grupa była bardzo kameralna i dobrze dobrana zarówno wiekiem i poziomem. Widoczny był nacisk na konwersacje

Niezarejestrowany
Chodziłem do English For You

Chodziłem do English For You i przygotowali mnie jak najbardziej do certyfiaktu, małe grupki, ale przede wszystkim personel bardzo dobrze ogarnięty, zajęcia podzielone tematycznie, każdy teacher wiedział co ma robić, polska nauczycielka fajnie tworzyła podstawy do konwersacji z nativem. Można powiedzieć, że układ rzeczywiście korzystny, teraz zapisuję się do nich na kurs w wakacje, chcę ruszyć z kopyta

Niezarejestrowany
Polecam szkołę TFLS. Szkoła

Polecam szkołę TFLS. Szkoła ma doświadczonych lektorów, bogatą ofertę i zajęcia w małych głupkach. Lektor ma doświadczenie, fajnie tłumaczy, po każdej lekcji czuję, że umiem więcej.

Niezarejestrowany
Dwa miesiące temu zapisałem

Dwa miesiące temu zapisałem się właśnie do ENglish For You w Wawie, mam fajny kurs, dużo konwersacji i mega dobrego Nativa ze Stanów, uważam, że zajęcia bardzo sporo wnoszą. Lubie przychodzić do tej szkoły, atmosfera bardzo dobra. Fajnie urządzony klubik dyskusyjny, kameralny klimat dodatkowych spotkań

Niezarejestrowany
Polecam naukę w TFLS. Zajęcia

Polecam naukę w TFLS. Zajęcia są różnorodne, kreatywnie przygotowane i tempo jest naprawdę intensywne. Lektorka jest cierpliwa, ma wysokie kompetencje i ogromną wiedzę. Polecam jeszcze raz!

Niezarejestrowany
Wybierajmy takie szkoły,

Wybierajmy takie szkoły, które dają możliwość otoczenia anglojęzycznym środowiskiem. W Warszawie rolę lidera w tej kwestii zdecydowanie odgrywa English FOr You. Szkoła tworzy program, gdzie materiał wprowadza polski lektor( wyrażenia i zwroty, także gramatyka). Potem do działania przystępuje native speaker prowadząc konwersacje. Fajne jest to że wiadomo o czym będzie toczyć się dyskusja i jest czas aby przygotować się do niej. Native speakers zawsze rozwijają tematykę wprowadzaną przez polskiego lektora. Zajęcia są dynamiczne i w małych grupkach. Mozna spokojnie w ENglish For You przełamać opory przed mówieniem i przygotować się do certyfiaktu, gdyż bardzo wysoko punktowane jest mówienie

Niezarejestrowany
Polecam TFLS. Lektorzy

Polecam TFLS. Lektorzy świetnie prowadzą zajęcia, na których cały czas panuje bardzo fajna sprzyjająca nauce atmosfera. Mogę polecić tą szkołę z całą pewnością każdemu, kto chce nauczyć się języka pod okiem prawdziwych fachowców.

Niezarejestrowany
Stacjonarne kursy to ja sobie

Stacjonarne kursy to ja sobie miło wspominam w English For You, zajęcia prowadzone w fajnym rytmie, polski lektor powtarza nam struktury, ile się da, aż zrozumiemy, Frank Native Speaker potrafi bardzo poprowadzić dyskusje, bez problemów zaliczyłam sobie na studiach B2, czuję się mocniejsza w konwersacjach, wiem, że English For You to warszawska poważna szkoła i oczywiście uderzajcie na dodatkowe zajęcia w kafejce są gratis, a przy tym sporo się dzieje i gadka się kręci.

Niezarejestrowany
Polecam naukę w szkole TFLS.

Polecam naukę w szkole TFLS. Świetna placówka, bardzo miła obsługa i przede wszystkim ciekawie prowadzone zajęcia, nie ma nudy - właśnie tego oczekiwałam.

Niezarejestrowany
Rzeczywiście w Warszawie jest

Rzeczywiście w Warszawie jest duży wybór szkół angielskiego. Według mojej oceny około 10 to dobre i sprawdzone firmy. Osobiście miałem okazję uczęszczać na kursy do Lexis, miałem lekcje z Richardem, bardzo fajne podejście. Jeżeli chodzi o B2 to przygotowywałem się w English For You, szkoła ta bardzo fajnie łączy aspekt gramatyki i konwersacji. Każda grupka jest prowadzona przez 2 lektorów, polski robi gramatykę , natomiast Native konwersacje.
Bardzo efektywne są warsztaty tematyczne prowadzone przez Nativów w kawiarence English For You, moim ulubionym Nativem była Mary.

Niezarejestrowany
Ja nauczyłem się angielskiego

Ja nauczyłem się angielskiego na zajęciach w TFLS więcej niż przez kilka lat edukacji na studiach. Teraz w końcu się czuję pewnie rozmawiając po angielsku.

Niezarejestrowany
Ja chodzę do TFLS na kurs

Ja chodzę do TFLS na kurs angielskiego. Szkoła godna polecenia, zdecydowanie najlepsza w Warszawie. Lektorzy bardzo profesjonalni, ciekawie prowadzone zajęcia.

Niezarejestrowany
Ja napiszę tak, od wielu lat

Ja napiszę tak, od wielu lat borykałem się z podstawowym kompleksem, jak dogadać się z Angolem, jak bezstresowo stanąć twarzą w twarz i dać zwyczajnie jakoś radę. Od kupla dostałem namiar na English For You i zacząłem kurs. Duża część zajęć to były spotkania z osobami anglojęzycznymi. Początkowo lekuteńko mnie to stresowało, ale po kilku tygodniach nawet mi się to spodobało. Kontakt z osobami z krajów anglojęzycznych był fajnym doświadczeniem, zwłaszcza, ze zawsze temat był dobrze przygotowany przez naszego polskiego lektora, mieliśmy wszystko przygotowane i wprowadzone. Wiadomo było o czym będzie konwersacja z Anglikiem/ Amerykaninem. Dlatego uważam, że opcja z dwoma lektorami w jednej grupie polski ( gramatyka i przygotowanie konwersacji) i native speraker ( sama, czysta konwersacja) jest opcją super. Ja tam ma bardzo miłe wspomnienia po kursie w English For You.
Jak komu mało gadania niech jeszcze wykorzysta pakiety w kafejce English For You, można wówczas poznać cały przekrój nativów w tej szkole. Na tip top, mało gdzie można tak pokonać słabości w mówieniu jak w ENglish For Yo

Niezarejestrowany
Polecam TFLS. Naprawdę wysoki

Polecam TFLS. Naprawdę wysoki poziom nauczania, fajni lektorzy, z bardzo profesjonalnym podejściem. Fajna szkoła z dobrą lokalizacją.

Niezarejestrowany
Jeżeli chodzi o English For

Jeżeli chodzi o English For You przygotowałam się do B2 na uczelni z pozytywnym wynikiem,najważniejsze, ze zajęcia były dynamicznie prowadzone, polecam Mary i Magdę to duet który mnie prowadził. Warto skorzystać z dodatkowych warsztatów, dużo się dzieje

Niezarejestrowany
Polecam szkołę TFLS. Zajęcia

Polecam szkołę TFLS. Zajęcia bardzo efektywne, przesympatyczna atmosfera. Nauczyciele bardzo mili, motywują do dalszej nauki.

Niezarejestrowany
Jeżeli chodzi o English For

Jeżeli chodzi o English For You to nauka jezyka jest zbalansowana, oczywiście duża część to konwersacje z nauczycielami anglojęzycznymi, gdzie nacisk jest na mówienie, natomiast polski lektor robi gramatykę, robi testy i tworzy "podkład" do dyskusji z nativem, wiemy o czym będzie toczyła się dyskusja. Miałem blokade z mówieniem i dobrze zadziałała na mnie na metoda, wiedziałem o czym będzie konwersacja, miałem czas aby przygotować się do zajęć z naszym Amerykaninem.

Niezarejestrowany
Jestem aktualnie na kursie w

Jestem aktualnie na kursie w szkole TFLS. Ciekawe zajęcia, prowadzący zaangażowani i pomocni, ceny konkurencyjne. Jestem bardzo zadowolona i polecam tę szkołę.

Niezarejestrowany
Polecam TFLS. Bardzo dobrzy

Polecam TFLS. Bardzo dobrzy lektorzy, miła i kompetentna obsługa biura. Do tego dogodna lokalizacja szkoły. Tym, którzy szukają fajnej szkoły angielskiego, mogę szczerze polecić TFLS.

Niezarejestrowany
zgadzam się i również polecam

zgadzam się i również polecam TFLS! Świetna szkoła.

Niezarejestrowany
Obecnie w English for You mam

Obecnie w English for You mam mega ekstra lektora Travisa z Usa, koleś mocno zmusza do konwersacji strasznie ciągnie za język i jest zwyczajnie dobry. Warto do niego trafić

Niezarejestrowany
Rewelacyjna szkoła,

Rewelacyjna szkoła, zdecydowanie najlepsza w Warszawie. Prócz komfortowych warunków, położenia w samym centrum miasta i profesjonalnej obsługi należy przede wszystkim podkreślić wysoki poziom nauczania.

Niezarejestrowany
Świetni native speakerzy,

Świetni native speakerzy, zajęcia są wyjątkowo dobrze nastawione na mówienie. Pierwszy raz odczułem, że tyle wynoszę z zajęć w szkole językowej. Kurs polecił mi znajomy, który był w TFLS bardzo długo. Potwierdzam i polecam.

Niezarejestrowany
dzisiaj oczekiwania są

dzisiaj oczekiwania są róż…ne, są osoby ukierunkowane na gramatykę, na język specjalistyczny itd. Zgadzam się,ż…e English for You nastawione jest na przełamanie barier w mówieniu. W moim kursie 70 procent stanowiła konwersacja, 30 procent gramatyka. Grupa była mała do 6 osób.Tyle gramatyki ile trzeba , ale bardzo duż…y nacisk na mówienie. Dodatkowe konwersacje w ich klubiku też… przypadły mi do gustu. Dlatego uważ…am English For You za ciekawą opcję.

Niezarejestrowany
Zdecydowanie polecam szkołę

Zdecydowanie polecam szkołę TFLS. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, w ciepłej i przyjemnej atmosferze, a wiedza przekazywana w zrozumiały i uporządkowany sposób.

Niezarejestrowany
Z tego co się rozeznaje,

Z tego co się rozeznaje, jeżeli komuś zależy na prawdziwym mówieniu i konwersacjach, czyli oswojeniu się z językiem w mowie, spokojnie może wybierać English for You, jestem pod wrażeniem jak potrafią motywować, zwłaszcza podczas konwersacji w kawiarence dyskusyjnej, miejsce superajne, aż chcę się chodzić, nikt nie ma tak czaderskiego miejsca, gdzie uczysz sie niczym w knajpce przy herbatce i ciasteczkach, a do tego i Native dobrze ogarnięci. W Warszawie the besciaki

Niezarejestrowany
Bardzo polecam TFLS,

Bardzo polecam TFLS, przystępna cena - jedna z lepszych na rynku, zajęcia prowadzone są przez lektorów z wielkim zaangażowaniem, a jednoczesnym luzem, dużo materiałów dodatkowych, wysoki poziom nauczania.

Niezarejestrowany
Moje odczucia przemawiają na

Moje odczucia przemawiają na korzyść English for You, podoba mi się kurs B2 na który uczęszczam, zajecia są podzielone - polski lektor zajmuje się gramatyka , natomiast Native Susan prowadzi konwersacje. Zajęcia są urozmaicone , duż…a część to konwersacja. W mojej grupce jest 5 osób, więc jest dobry kontakt z lektorem.

Niezarejestrowany
Chodzę do TFLS po różnych

Chodzę do TFLS po różnych doświadczeniach ze szkołami i polecam zdecydowanie. Nauczyciele wiedzą, o czym mówią, nie ma straty czasu na zajęciach. Podoba mi się, że lektor do każdego podchodzi indywidualnie i bardzo pomaga. Uczęszczam na zajęcia z czystą przyjemnością, a czas mi mija w mgnieniu oka. Polecam!

Niezarejestrowany
Ja sobie myślę tak, szkoła

Ja sobie myślę tak, szkoła English For You to placówka działająca bardzo długo zapisałam się jako dziecko, potem przerwa, wróciłam na kurs bo chciałam wyjechać trochę do Anglii, mam tam kumpelkę. Ostatecznie sprawy ujmując kurs w English for You bardzo mocno jednak podciągnął i przygotował do wyjazdu, rzeczywiście Native Speakers bardzo wiedzą jak zaangażować słuchacza do mówienia, zwłaszcza Travis mega wartościowy Amerykanin, podjął z nami wiele konwersacji, polska lektorka połatała gramatykę, było sporawo testów. Mam zaufanie do nich, znają się na rzeczy.

Niezarejestrowany
Jeśli chodzi o naukę

Jeśli chodzi o naukę angielskiego to dla mnie najlepsza w Wawie szkoła to TFLS. Mała kameralna grupka, lektor bardzo konkretny, cenowo fajnie wychodzi mi kurs. Jestem u nich 2 semestr i jak na razie zapisuję się na kolejny, bo widzę efekty.

Niezarejestrowany
Ja nie zawiodłem się na

Ja nie zawiodłem się na English For You, chodziłem do tej szkoły przez jakiś czas. muszę przyznać, że kadra lektorów jest na wysokim poziomie, dobrze dogadują się polscy lektorzy od gramatyki z Nativami od konwersacji. Obsługa klienta na wysokim poziomie, grupy małe więc kontakt z lektorem jest dobry. English For You oferuje różne zajęcia uzupełniające, bardzo dobrze wypadają dodatkowe konwersacje, gdyż prowadzone są w specjalnie stworzonej kawiarence, gdzie podawane są napoje i jest gratis poczęstunek, ale najważniejsze,że toczą się rozmowy z nativami Przychodząc do tej szkoły miałem ogromne problemy z mówieniem, teraz czuje się o wile lepiej i już nie boję się jak mam coś się odezwać w tym języku, osobiście polecam szkołe, zresztą same rankingi pokazują, że szkoła jest dobbra i system nauczania oparty na wpółpracy lektorów - Nativa i polskiego jest sprawdzony.

Niezarejestrowany
Jak ktoś mieszka natomiast w

Jak ktoś mieszka natomiast w Warszawie to spokojnie można zapisywać się do English For You, choc byłem oporny na naukę języka to właśnie ta szkoła pomogła mi poukładać sobie sprawy językowe, zdecydowanie lepiej potrafię dogadywać się po angielsku. Dużo konwersacji zmusza do posługiwania się językiem . Kursy w tej szkole jak dla mnie bardzo skutecznie pomagają z barierami w mówieniu

Niezarejestrowany
Polecam naukę w TFLS.

Polecam naukę w TFLS. Lektorzy są super przygotowani do swojej pracy, bardzo dużo energii w nią wkładają i faktycznie chodzi się na te zajęcia z dużą przyjemnością.

Niezarejestrowany
Ja chodziłam do English For

Ja chodziłam do English For You w Warszawie i sporo wyniosłam z ich kursów, gdyż kursy ciekawie były podzielone, dużo zagadnień konwersacyjnych robił nasz native speaker. Chodziło generalnie, aby dużo mówić, byliśmy poprawiani, a najważniejsze, że grupka dobrze była dobrana, polecam taką metodę dualną, dla mnie to dobra sprawa

Niezarejestrowany
Niezarejestrowany wrote:Ja

Niezarejestrowany wrote:
Ja chodziłam do English For You w Warszawie i sporo wyniosłam z ich kursów, gdyż kursy ciekawie były podzielone, dużo zagadnień konwersacyjnych robił nasz native speaker. Chodziło generalnie, aby dużo mówić, byliśmy poprawiani, a najważniejsze, że grupka dobrze była dobrana, polecam taką metodę dualną, dla mnie to dobra sprawa

To prawda, bardzo korzystny jest taki podział między lektorem polskim i native speakerm. Dodatkowym atutem English For You są warsztaty konwersacyjne prowadzone w kawiarence dyskusyjnej

Niezarejestrowany
Polecam English For You. Po

Polecam English For You. Po pierwsze dlatego, że szkoła ta specjalizuje się wyłącznie w angielskim. W dzisiejszych czasach bardzo ważna rzeczą jest to aby trafić do specjalistów zajmujących się konkretnym językiem. Po drugie połowa zajęć w tej szkole prowadzona jest przez native speaker. Są to zajęcia zarówno w samym kursie jak również dodatkowe warsztaty konwersacyjne. To co zauważyłam to fakt, ze w English For You native speakers mają odpowiednie przygotowanie do pracy i odpowiednie certyfikaty. Starannie wyłapują błędy, wprowadzają słownictwo. Bardzo zwracają uwagę na prawidłową wymowę. Po trzecie w tej szkole grupki są rzeczywiście kameralne, każdy więc ma szansę w sposób czynny brać udział w lekcjach.

Niezarejestrowany
Moim zdaniem warto zapisać

Moim zdaniem warto zapisać się do szkoły TFLS, istnieje już 25 lat. Ja biorę pod uwagę szkoly z doświadczeniem, mam wtedy pewność, że uczą mnie dobrzy lektorzy.

Niezarejestrowany
Z tych wszystkich szkól o

Z tych wszystkich szkól o których czytałem ostatnio sporo na forach najbardziej podoba mi się ta metoda w warszawskim English For You, jestem przekonany, że zajęcia z Nativami rzeczywiście mogą pomóc z barierą komunikacyjną, dobrze że równolegle gramatykę robi polski lektor.

Niezarejestrowany
Rzeczywiście jeżeli mieszkasz

Rzeczywiście jeżeli mieszkasz w Warszawie to English for You ma dobrą ofertę, jeżeli zależy Ci nie tylko na robieniu gramatyki a także na kontakcie z żywym językiem podczas konwersacji to jest rozwiązanie. Każda grupka prowadzona jest przez 2 lektorów, polskiego - omawia gramatykę i robi testy oraz Nativa, który zajmuje się konwersacjami. Osobiście polecam Travisa, bardzo zaangażowany w pracę Native, fajna jest także MAry. Atmosfera podczas dodatkowych konwersacji rzeczywiście bardzo fajna, stworzyli taką kafejkę gdzie na luzie gadasz sobie z Nativami. Ogólnie system English For You z 2 lektorami bardzo się sprawdza, można dobrze przygotować się do egzaminu FCE lub CAE.

Niezarejestrowany
Dwa lata w English For You

Dwa lata w English For You sprawiły, że udało mi się przełamać barierę mówienia. Fantastycznym pomysłem jest system dualny oferowany tylko w kilku szkołach w Warszawie(chyba jeszcze Angloschool), masz 2 lektorów. Polski podbudowuje bazę pod konwersacje z Nativem.Fajna rzecz to ich super przytulna kawiarenka dyskusyjna, gdzie przy kawce i ciasteczkach odbywają się dodatkowe spotkania konwersacyjne z Nativem.Fajnie, że te warsztaty są bez podręczników, tylko gadka, gadka....

Niezarejestrowany
Polecam szkołę językową TFLS.

Polecam szkołę językową TFLS. Bardzo fachowe podejście do kursanta. Uzyskałem tam dobre przygotowanie do egzaminu.

Niezarejestrowany
Polecam TFLS osobom, które

Polecam TFLS osobom, które chcą szybko i skutecznie przygotować się do egzaminu IELTS. Miałam świetnego lektora, grupa była mała i cena kursu rozsądna.

Niezarejestrowany
Ja chodzę do szkoły TFLS jest

Ja chodzę do szkoły TFLS jest to jedna z lepszych szkół do jakiej trafiłam, są małe grupy i dobrzy lektorzy, zajęcia są bardzo ciekawe i nauka idzie mi gładko

Niezarejestrowany
Ja uważam English For You za

Ja uważam English For You za bardzo dobrą i sprawdzoną szkołę, gdzie grupki są bardzo małe i pracują rzetelni, dobrze przygotowani native speakers