Kurs dla kandydatów na przyszłych tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego Warszawa

Szkoła Języków Obcych LEXIS zaprasza na kolejną edycję kursu przygotowującego do egzaminu państwowego na tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego. Kurs zapewnia kompendium wiedzy jaką powinien posiadać tłumacz przysięgły. Podczas ćwiczeń w oparciu o materiały odpowiadające tematyką i stopniem trudności materiałom z egzaminu państwowego, realizowane są ćwiczenia, z którymi kandydat na tłumacza przysięgłego spotka się na egzaminie. Kurs kończy się egzaminem próbnym, podczas którego kandydaci mają możliwość sprawdzenia swojego poziomu przygotowania.

Kurs prowadzą:
- wieloletni tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, wykładowca teorii i praktyki tłumaczenia tekstów specjalistycznych i języka rosyjskiego na wydziale filologii rosyjskiej Wszechnicy Polskiej Szkoły Wyższej w Warszawie. Członek TEPIS od 1999 r., tłumacz przysięgły i tłumacz literatury pięknej z języka rosyjskiego, ukraińskiego, białoruskiego oraz

- wieloletnia, doświadczona tłumaczka przysięgła języka rosyjskiego z 17.letnim stażem. Lektor języka rosyjskiego wielu uczelni warszawskich, w tym kierownik i metodyk Katedry Filologii Rosyjskiej Wszechnicy Polskiej Szkoły Wyższej. Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Kijowskim. Wieloletni doradca metodyczny nauczycieli języków obcych, autorka licznych artykułów i podręcznika do nauczania języka rosyjskiego Język rosyjski w życiu codziennym. Długie doświadczenie w warszawskich szkołach językowych w zakresie przygotowywania kandydatów do egzaminów na Europejskie Certyfikaty Językowe TELC na poziomie B2 (Europejska licencja na egzaminy TELC B2).

Kurs rozpoczyna się 12.10.2013. Zajęcia będą odbywać się w soboty w godz. 9.40 - 12.45 ( 4 lekcje + 10 min przerwy). Kurs łącznie składa się z 60 lekcji.

Aby już teraz zapewnić sobie miejsce na kursie prosimy wpłacić przedpłatę w wysokości 100,00 zł lub pierwszą ratę - 400,00 zł na nasz rachunek bankowy bądź w sekretariacie szkoły LEXIS przy ul. Marszałkowskiej 2 lok. 6.
Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy do zapisów!!!

Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń: (22) 625 72 98, 625 53 86 lub odwiedź naszą stronę
http://www.lexis.edu.pl/kursynatlumaczaprzysieglegoegzaminy.htm