Kursy angielskiego przez internet

3 posts / 0 new
Ostatni wpis
Niezarejestrowany
Kursy angielskiego przez internet

Witam wszystkich Użytkowników!
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad poprawą przeze mnie znajomości języka angielskiego. Niestety nie mam po pracy na tyle wolnego czasu, by uczęszczać w zajęciach w typowych szkołach. Znajomi powiedzieli mi, że istnieje od jakiegoś czas coś takiego jak właśnie ta strona i sprawdza się doskonale w takich przypadkach, jak mój, ponieważ materiały z lekcji w formie np. video można odtwarzać w wybranym dla siebie momencie. Czy ktoś z was korzystał już z tej oferty? Z góry dziękuje za odpowiedzi w temacie i pozdrawiam.


Niezarejestrowany
Re:

ja bym mimo wszystko próbowała w szkołach stacjonarnych. Są szkoły w których zajecia prowadzone sa elastycznie. np kursy wakacyjne, kursy raz w tygodniu o różnych godzinach. Swego czasu spory wybór godzin był w Krakowie w http://www.lincoln.edu.pl/ wiec jeśłi jesteś z okolicy to możesz sobie sprawdzić jak to teraz wygląda

Niezarejestrowany
Może sprawdź szkoły i kursy

Może sprawdź szkoły i kursy językowa na http://www.szukamszkoly.com/ może znajdziesz tam coś co będzie Ci odpowiadać. Oczywiście musisz pamiętać, że nauka na pewno zajmie ci jakiś czas nic nie przychodzi łatwo. Powodzenia.