Forum tłumaczy

  • strict warning: Declaration of content_handler_field::element_type() should be compatible with views_handler_field::element_type($none_supported = false, $default_empty = false, $inline = false) in /home/martabf/domains/e-angielski.com/public_html/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field_multiple::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render(&$values) in /home/martabf/domains/e-angielski.com/public_html/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field_multiple.inc on line 0.
Dział przeznaczony dla osób zawodowo zajmujących się tłumaczeniami
Witam wszystkich czy ktoś z was mógł by mi napisać proszę jak prawidłowo napisać po angielsku " NIGDY SIĘ NIE PODDAŁA" Będę mega wdzięczny za pomoc
Cześć, jestem studentką filologii angielskiej i na zadanie domowe musimy znaleźć błędnie przetłumaczony i opublikowany tekst, następnie zademonstrować co poszło nie tak i przedstawić jego poprawioną...
Proszę o przetłumaczenie działalność pedagogiczna stowarzyszenia przymierze I frazy temat pracy . Dziękuję
Czy ktoś z Was może polecić biuro tłumaczeń, które ma lepsze tzn. niższe stawki niż TRANS GLOB, tu jest ich cennik transglob.com.pl/
Hej, potrzebuję chętnych tłumaczy [pro bono], którzy będą zainteresowani spolszczeniem dodatku fabularnego DLC do gry Bioshock 2 o nazwie Minerva's Den.
‘the keeper excelled himself to keep out an Elliott header’ źródło : en.oxforddictionaries.com/definition/excel Zdanie przykładowe dla : excel oneself
"Jesteśmy świeżo utworzoną grupą tłumaczy-amatorów i właśnie ogłaszamy nabór. Chciałbyś przetłumaczyć grę, film lub serial, a nie za bardzo wiesz, jak się za to zabrać? Dołącz do nas!
Witam. Piszę z prośbą o przetłumaczenie tytułu na język angielski: Autorytet nauczyciela w opiniach rodziców dzieci klas I-III.
Czy mogły mi ktoś przetłumaczyć tę stronę chinski-tlumaczenia.pl na angielski. Oczywiście zapłacę. Proszę o podanie stawek.
"Edukacja muzyczna w klasie I-III w opinii nauczycieli i rodziców" Z góry serdecznie dziękuję!
Dzień dobry mam problem z tłumaczeniem niektórych zwrotów technicznych, potrzebnych do napisania pracy, a korzystam głownie anglojęzycznej bibliografii.
SWAP ROBUSTNESS, TRADE ROBUSTNESS, NON-WEIGHTEDNESS (OF THE FEDERAL VOTING SYSTEM) Będę wdzięczy za wszelkie propozycje tłumaczenia!
Witam , bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu zdania na język polski
Witam , bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu zdania na język polski
Witam. Jak będzie po angielsku. Kochaj i sobie być kochanym Z góry dziękuję!
Mieszkam w Wielkij Brytanii od 17 lat. Posiadam wyższe wykształcenie magisterskie na wydziale nauk ścislych i inżynierii w kierunku - Marynistyka, zdobyte na uniwersytecie w Plymouth.
Witam serdecznie Zwracam się do Was z prośbą o przetłumaczenie mi tekstu naukowego z angielskiego na polski. Oto link do tekstu. http://rsbl.royalsocietypublishing.org/content/3/3/237#F1
Potrzebuję tłumaczenia związanego z branżą budowlaną. Słyszałem, że są jakieś dobre słowniki budowlane online. Może mi ktoś polecić jaki wybrać najlepiej? Z góry dzięki za pomoc !
Proszę o pomoc w przetłumaczeniu maila: Szanowny Panie Profesorze,
Witam, czy mógłby ktoś przetłumaczyć poprawnie te dwa zdania? "Czas nie goi ran. On pomaga nam jedynie przyzwyczaić się do tego co już nie wróci."
Dzien dobry, Czy ktos bylby tak uprzejmy i mnie skorygowal w ponizszym jesli jest taka potrzeba lub zasugerowal wlasna wersje? Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu
Agile Data Integration (nazwa własna)
Witam potrzebuje przetłumaczenia na język angielski Tylko w Twej miłośći nie brak mi radosnych dni
Mam goraca prosbe do kogokolwiek kto zna angielski lepiej niz ja. Potrzebuje pomocy przy przetlumaczeniu tego tekstu, zalezy mi na poprawnosci gramatycznej wiec wole nie robic tego sama.
Witam, czy mógłby ktoś rzucić okiem na tłumaczenie? Firma handlowo - usługowa
Witam, bardzo proszę o sprawdzenie: The impact of the A2 motorway to the Łowicz and Łowicz District
Witam,
Zespół naszych tłumaczy oferuje wysokiej jakości tłumaczenia techniczne dla przemysłu energetycznego, maszynowego oraz budowlanego. Na wiele języków tłumaczymy umowy, specyfikacje i normy.
witam zwracam się z prośbą o przetłumaczenie tematu pracy inż pt. "Projekt monitoringu zanieczyszczenia gleb wskutek oddziaływania drogi ekspresowej S8 na trasie Oleśnica-Syców."
Witam. Bardzo proszę o sprawdzenie poprawności przetłumaczenia poniższego tekstu
Proszę o przetłumaczenie:
Witam serdecznie, jak zacząć wypowiedź, że " od początku swojego życia zawodowego/kariery związany byłem z pracą w dziale logistyki" dziekuje
Witam, jestem początkującym tłumaczem języka angielskiego i chciałbym uzyskać opinię na temat kursu dla tłumaczy w English Unlimited, na który zamierzam się zapisać, a zaczyna się on w lutym 2016...
potrzebuje interpretacji pewnej sentencji z która nie mogę sobie poradzić : " On the bright side of the injury, maybe they can go number one overall again" Jaki wydzwięk ma ten cytat ?
Witam, otóż na mojej uczelni muszę podać anielski tytuł, obok polskiego, mojej pracy dyplomowej. Czy ktoś mógłby mi to profesjonalnie przetłumaczyć? Będę bardzo wdzięczna...
Witam, mam nadzieję, że ktoś będzie z Państwa mógł mi pomóc w wyborze biura tłumaczeń, a dokładnie chodzi o tłumaczenia prawne.
Odradzam współpracę z biurem tłumaczeń LinguaPartner (ul. Zapolskiej 38, Kraków). Wykonałem dla nich tłumaczenie 13 lipca bieżącego roku i do dzisiaj nie otrzymałem wynagrodzenia.
Witam, moglby ktos mi napisac, jak prawidlowo powiedziec po angielsku zdanie: Poczekam, az sam mi to powiesz. Z gory bardzo dziekuje.
Witam, Jakbyście przetłumaczyli "inferred value"? Tekst ekonomiczny, kontekst: "Coins identified by being merely tokens of inferred value."
jak najbardziej poprawnie przetłumaczyć: "amatorka wszystkiego, wielbicielka małych rzeczy"? dziekuje z gory!
Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć: "Is going to be back often to investigate cross-check new posts?" na język polski? :)
Mam do przetłumaczenia na język angielski streszczenie pracy magisterskiej. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Witam. Potrzebuję bardzo pilnie przetłumaczyć temat pracy licencjackiej z polskiego na język angielski. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.:) Budziaki. :* Temat pracy:
Witam czy mógłby mi ktoś pomóc w przetłumaczeniu tematów prac magisterskich bardzo pilnie potrzebuję by złożyć w platformie Uniwersytety. Z góry dziękuje :)
Witam :) mam problem z poprawnym przetłumaczeniem takiego tematu: Wpływ środowiska geograficznego na jakość wody w zlewni bezpośredniej i pośredniej jeziora Gopło.
irreconcilable difficulties and differences have arisen between the parties
potrzebuję poprawnie przetłumaczonego tekstu - Jesteś... tym co mam, kocham i czego pragnę. Mam kilka wersji i niewiem czy brzmia porawnie w języku angielskim. ardzo proszę o pomoc
In the reliability study, other twenty students from the same college were asked to take digital photos of the same meal during a day by two same instruments under the same circumstances and to send...
Witam, bardzo proszę o przetłumaczenie tekstu do supportu asrock: Witam,
" I still remember her looking at me, that beauty that only God can create. Her warm talk just like the sun of May's afternoon. She was fragile like porcelain.
potrzebuję przetłumaczyć na angielski zaproszenie ZAPROSZENIE! W imieniu Agencji Reklamowej "Witz&Szosa" mam zaszczyt zaprosić
Szanowni Tłumacze! Chciałbym przedstawić Państwu unikalne narzędzie dla tłumaczy zawodowych (CAT). Program SmartCAT — http://bit.ly/1CABAOn
Cześć. Mam pewien problem z przetłumaczeniem tego zdania: Many of the losers are said to have been reassured their investments were safe by PWC's presence.
Witam, jestem tekściarzem ale jak do tej pory pisałem piosenki tylko w języku polskim. Ostatnio otrzymałem zlecenie napisania tekstu piosenki w języku angielskim.
Witam, mam zdanie "Everything You do now is associated with Your future"
Władze lokalne chcą zastąpić stare kina nowoczesnym multipleksem , lecz wielu ludzi sięsprzeciwia ,ponieważ uważają że stare kina śa piękne i panuje w nich niepowtarzalny klimat .
Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu zapisu angielskiego. Głos śpiewa "bojses a have bojse, bojse a have bojse" a znacznie później "boj-sy-se". Chodzi mi o te wyrazy na B.
Witam, Jak można przetłumaczyć na polski "power-and" bardzo proszę o pomoc
Witam. Chciałabym bardzo poprosić osoby, które mają chwilę i są w stanie mi pomóc o przetłumaczenie tego tekstu. Byałabym dozgonnie za to wdzięczna!
Krew to płynna tkanka . Składa się z: - krwinek czerwonych, które są odpowiedzialne za transport tlenu do wszystkich komórek
Chciałbym zgłosić chęć powrotu do pracy w Albert Heijn. W Albercie pracowałem na początku przez biuro Randstad 2,5 kontraktu a póżniej przez wasze biuro (Tempo-Team) pół kontraktu .
Tłumaczenie techniczne to dla wielu bardzo skomplikowane zadanie, dlatego też lepiej powierzyć je profesjonaliście. Tylko wtedy mamy 100% pewność, że przekład został wykonany poprawnie.
Czy ktoś ma dostęp/ wiedzę na temat słowniczków tematycznych chodzi mi o coś w stylu: http://tlumaczpoznan.wordpress.com/ Może zebrałoby się taką listę tematycznych słowników?
1st: open the CE and GRID_2.exe 2nd: in scan options check the scan type as 'uknown initial value'
proszę o pomoc w przetłumaczeniu zwrotu "nigdy nie pozwól nikomu sprawić byś czuł się nikim" znalazłam kilka propozycji i najbardziej prawdopodobne wydaje mi się: never let anyone to make you feel...
proszę pomóżcie mi przetłumaczyć temat mojej pracy który brzmi Formy płatności w obrocie między kontrahentami w gospodarce polskiej Próbowałem sam i wyszło mi coś takiego :FORMS OF PAYMENT IN...
Witam, Mam problem z tym zwrotem: (He had a good opinion of himself), he could dress up, go into town and not let himself down.
Realizujemy ambitny projekt Internetowy o charakterze non profit, do którego chętnie zaprosimy zdolnych tłumaczy angielskiego - wolontariuszy,
Witam, Mam do sprzedaży kilka nowych słowników w dobrych cenach. Zapraszam More info: 1. Pisma i umowy w firmie C.H. Beck
Witam, mam duży problem z przetłumaczeniem 1 strasznie rozbudowanego zdania. Jest ono kluczowe w mojej pracy pisemnej. POMOCY! Oto te zdanie:
Witam, Szukam znaczenia zdania: "they don't like it up ’em’ " Wiem, że to cytat. Prawdopodobnie z serialu, ale może geneza jest jeszcze wcześniejsza. Czy ktoś mógłby mi pomóc?
Moja znajoma z mieszkania ma problem, dostała to przetłumaczenia na polski wycinek z tekstu w którym jest użyty język specjalistyczny, mój poziom języka angielskiego jest niezbyt dobry, ale chce jej...
Witam, proszę o pomoc w przetłumaczeniu terminów z dziedziny-PRZEMYSŁ KOLEJOWY *zapora torowa *zwrotnik rozjazdu
uwaga! dnia 25.02.2014 o godzinie 18 organizujemy miedzynarodowy wieczor kulinarny. odbedzie sie on w szkole numer 4 przy ulicy Zielonej 15. prosimy o przyniesienie dan popularnych w swoim regionie.
Witam, potrzebuje zeby ktos sprawdzil i ewentualnie poprawil przetlumaczony tekst, jest to dla mnie bardzo wazne z gory dziekuje. Streszczenie,
Proszę o pomoc w tłumaczeniu tych wyrażeń: 1. securing a business license 2. landing a distribution deal 3. fortunes have been made and lost based
How East is meeting West
Witam, prosiłabym o przetłumaczenie zwrotu: CAN'T REMEMBER TO FORGET YOU Pozdrawiam!
Zapraszam na moją nowo powstałą stronę o tłumaczeniach. angielskietlumaczenia.wordpress.com Zajmuje się tłumaczeniem tekstów, dokumentów, mang, napisów do filmów, etc. Zapraszam :)
Na poniższej stronie pojawiają się następujące wyrażenia: http://www.golingua.pl/pomoc/ 5. Czym jest strona obliczeniowa tłumaczenia?
You can find almost every local and international clothing brand for sale at Sarojini Nagar Market. Prices are the lowest in the city and the quality of clothes is excellent.
Czy ktoś wie jak native powiedziałby takie zdanie? [b]Oni to mają zdrowie[/b] (wskazując na ciężko trenujących sportowców przy minus 10 stopniach mrozu).
Pytanko Nail World Michelle jest poprawne gramatycznie??
Zlecę tłumaczenie przysięgłe z j.angielskiego termin 20 dni około 30-35 stron prawnicze proszę o kontakt na mail info@eurekabiuro.pl Wyłącznie tłumacze przysięgli. Pozdrawiam Maciej Łakomik
Szkoła Języków Obcych LEXIS zaprasza na kolejną edycję kursu przygotowującego do egzaminu państwowego na tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego.
Frequency Dependence of Responsivity Output Active Low Sensitivity in Bright Ambient Horizontal Directivity
Zapraszamy ambitnych tłumaczy angielskiego - do realizowanego prestiżowego projektu serwisu Internetowego i kampanii promocyjnej.
Firma x prowadzi dzilalnosc w Polsce od 2009 roku. W maju 2013 roku mialo miejsce oficjalne zarejestrownie spolki w Polsce.
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Zabrałam się za tłumaczenie naszych polskich potraw, jednak bardzo prosiłabym o sprawdzenie i poprawienie błędów, gdyż jest to mój pierwszy raz a nie jestem dobrze obeznana ze słownictwem związanym z
Jak przetłumaczyć na angielski "adopcja ze wskazaniem" oraz "adopcja blankietowa"? Z góry dziękuję za pomoc :)
Jeśli poszukujesz pracy w profesjonalnym biurze tłumaczeń, chcesz rozwijać się zawodowo oraz zacząć zarabiać konkretne pieniądze w zawodzie tłumacza, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej...
W pracy zaprezentowano działania inwestycyjne na przykładzie gminy miejskiej Zwoleń w latach 2009 - 2011.
Witam, Bardzo bym prosił o sprawdzenie mojego CV i ewentualną poprawę. Z gory dziekuje.Nie wpisywalem dat bo chodzi mi tylko o tekst. EDUCATION
A business is a method to organize work. In a business, one or more people work together to make and sell products or services. Other people buy the products and services.
Witam mam do przetłumaczenia 2 krótkie teksty. Z góry dziękuję ;)
Witam, bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu tytułu pracy licencjackiej : "Dziedzictwo i nowoczesność w strategii instrumentalnej marki w segmencie mody rynku dóbr luksusowych"
Witam proszę o pomoc w przetłumaczeniu streszczenia do pracy licencjackiej ponieważ mam z tym problem. Z góry serdecznie dziękuję!
Witam, czy podążaj za szczęściem, po angielsku będzie brzmiało: follow the happiness? Z góry dziękuję:)
LEAD: IN their time, almost all forms of popular American music and dancing, from the foxtrot and the tango through rock-and-roll and all of its variations, have scandalized the members of an older...
Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia.
Proszę o przetłumaczenie kogoś kto dobrze zna angielski mojej sentencji: Żyj tak, aby wstyd było opowiadać, a miło wspominać... Moje tłumaczenie to:
Witam, zapraszam do wypełnienia ankiety do badania naukowego, która znajduje się pod poniższym adresem: http://moje-ankiety.pl/respond-41182/ankieta-tlumaczenie-wulgaryzmow.html
Witam, Mam prośbę. Przetłumaczy mi ktoś 2 zdania na J.polski oczywiście nie chodzi mi o Google translante tylko o dokładne tłumaczenie. Dzięki!
Witam serdecznie! Chodzi o przetłumaczenie cytatu, rzecz ważna :) a myślę, że ludzie tacy jak wy poradzicie sobie z tym bez problemu. Nie pytaj nikogo czy masz prawo żyć.
Hej, korzystacie może z jakichś programów do wspomagania tłumaczenia? Jakie są wasze doświadczenia z nimi? Co możecie polecić?
Witam!!! Jestem z wykształcenia magistrem filologii angielskiej. Mam kilkuletnie doświadczenie jako nauczyciel / lektor języka angielskiego. Lecz swoją przyszłość wiążę z tłumaczeniami.
Produkcja kampanii społecznej i medialnej: Szukamy osób - współpraca przy do realizacji projektów min. kampanii społecznej, szczegóły będą przedstawiane osobom, które będą brane pod uwagę. Zależy
Szukamy tłumaczy języka angielskiego do realizacji prestiżowego i misyjnego serwisu Internetowego.
Witam,
Magister filologii angielskiej i filologii polskiej chętnie podejmie się tłumaczenia tekstów w tych językach (głównie tłumaczę z j.ang.
Witam.
Images and videos may be hired for an initial fee of £1000 + VAT per image or video plus £100 + VAT per week per image or video.
Witam! Jednym z wymogów, jakie stawia moja uczelnia, jest przetłumaczenie tytułu pracy na język angielski. Mój angielski jest początkujący, dlatego wolę zasięgnąć porady ekspertów:)
Witam serdecznie,
Hej ;)
Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach z programu SDL Trados Studio 2009.
Proszę o pomoc. Nie potrafię sama przetłumaczyć tekstu. Pisałam już na wielu forach ale do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Bardzo proszę pomóżcie mi.
Witajcie,
Witam ponownie, potrzebuję znowu coś przetłumaczyć, połowę przetłumaczyłem sam ale nie wiem czy dobrze, proszę o pomoc. TEKST :
You let him first and hit harder To drive all that you fell From your heart to your mind Where you could kill
Witam, prosiłbym o przetłumaczenie tego listu do niemieckiej firmy. List oczywiście po angielsku. Zawarłem w nim wyrazy i zwrotu które nie umiem użyć dlatego mam problem. Oto list :
Hello!!!!
Prosze o pomoc w napisaniu odpowiedzi na pyt. How do you plan to support yourself. Include details of funds you can access. z góry dzięki
Witam, Zapraszam tłumaczy j. angielskiego do wypełnienia krótkiej ankiety na temat CAT tools i ich popularności w naszym kraju: http://www.smart-survey.co.uk/v.asp?i=22867vilgk
Mam prośbę, a raczej pytanie. Jakie rady dalibyście mi, żebym mogła samodzielnie tłumaczyć z angielskiego na polski.
Szukamy zainteresowanych przetłumaczeniem filmu. Szczegóły na stronie www.lingvistico.com
Witam :-) dokładnie to kolega prosi mnie o przetłumaczenie na angielski takiego tematu: Patriotyzm w rozumieniu współczesnego pokolenia młodzieży. Na przykładzie Liceum Ogólnokształcącego.
Grupa docelowa
Na imie mi Kasia, aktualnie mieszkam w Walii, gdzie pracuje i studiuję angielski Także tutaj żyję, tutaj przeżywam wzloty i upadki ... tutaj przeżywam fascynację życiem ...
witam powiedzcie mi co znaczyte te zdanie"A little moment of desperation... "
Proszę o pomoc w przetłumaczeniu kilku słów do strony internetowej: 1) Sala Wozowa - czy tłumaczenie The Wagons' Hall brzmiałoby ok?
Witajcie dostałam na zaliczenie semestralne przetłumaczenie dosyć długiego tekstu a że wcale nie umiem angielskiego (jest to mój 4 język i uczę się go dopiero 6 miesięcy wcale nie rozumiem t
witam. mam prośbę, czy mógłby mi to ktoś sprawdzić do jutra. z góry bardzo dziękuje. pozdrawiam (:. Dear Anna,
It takes more than putting a tea bag into a mug or a cup and pouring some hot water. To make good tea you need a teapot. You warm it with hot water – pour in some boiling water, wait a second and...