Szkoła Językowa QWERTY

Województwo: Śląskie
Miasto: Cała Polska
Ulica: Cała Polska
Email: korkiangielski.biuro@gmail.com
Telefon: 48 667 237 710
Nauczane języki:
angielski

Szkoła Językowa QWERTY - Kompleksowa nauka języka angielskiego przez Skype z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi internetowych.

Lekcje angielskiego przygotowujemy w oparciu o wykorzystanie komunikatora Skype, interaktywnego arkusza kalkulacyjnego "Dysk Google" oraz wielu różnych multimedialnych serwisów internetowych (np. wrzuta, youtube).

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich ludzi w wieku od dziesiątego rok życia. Zakres lekcji dostosowywany jest indywidualnie do Twoich potrzeb, czy też Twojej znajomości języka angielskiego.

Nauka języka angielski online umożliwia przekazywanie wiedzy z wykorzystaniem materiałów multimedialnych. Dzięki temu zajęcia stają się ciekawsze co wpływa pozytywnie na Twoją koncentrację a co za tym idzie na skuteczność nauki.

Z nami Nauka języka angielskiego staje się przyjemnością. Ucz się bez wychodzenia z domu z wykwalifikowanymi nauczycielami. Nie trać czasu na dojazdy

Odwiedź naszą stronę:

Nauka Angielskiego przez Skype

szkoły językowe - wpis premium To jest wpis Premium. Jeśli chcesz dodać szczegółową ofertę swojej szkoły skontaktuj się z nami - kontakt

Comments

Ja polecam korepetycje z

Ja polecam korepetycje z angielskiego. Masz na wybór bardzo wiele nosicieli angielskiego oraz innych języków, za dobrą ceną. Zajęcia przez Skype'a. Właściwie możesz sama korygować czas zajęć, nie ma sensu chodzić na drogie korepetycje, skoro masz dostępny serwis, kiedy chcesz i gdzie chcesz.