Początkujący od zera (A1)

Napisanie listu po angielsku jest nie tylko zadaniem na maturze z języka angielskiego, ale jest również przydatną umiejętnością w realnym życiu, kiedy to np staramy się o pracę czy piszemy pismo urzędowe. Dział listy po angielsku został podzielony na listy formalne, listy prywatne oraz emaile.

 

Przedstawiamy kolejny darmowy kurs języka angielskiego przeznaczony dla dzieci.
Piosenki w języku angielskim, są jedną z najlepszych metod nauki języka angielskiego dla dzieci
Ćwiczenie sprawdzające znajomość przedimków nieokreślonych a, an. Zadanie polega na wyborze odpowiedniego przedimka.
Ćwiczenie sprawdzające znajomość odmiany czasownika BYĆ, czyli BE. Składa się z kilku pytań, gdzie trzeba wybrać am, is, albo are, tak by utworzyć poprawne zdanie.
Reading skills - tekst na poziomie podstawowym. Ćwiczenie sprawdzające rozumienie tekstu.
Ćwiczenia na poziomie podstawowym pozwalające sprawdzić znajomość czasu Future Simple, skupiające się na budowie zdań twierdzących, przeczeń i pytań.
Ćwiczenie z HAVE GOT - dla początkujących.
Ćwiczenie sprawdzające znajomość podstaw tworzenia stopnia wyższego i najwyższego przymiotników w angielskim - czyli stopniowanie przymiotników.
Przedimki nieokreślone i określone dla początkujących. Proste zdania i wyrażenia - na poziomie A1.
Ćwiczenie z podstawowego słownictwa angielskiego. Zadanie polega na wyborze odpowiedniego opisu do każdego obrazka. Quiz przeznaczony dla osób na poziomie podstawowym.
Pieniądze po angielsku - jak mówić o pieniądzach w języku angielskim? Jak tłumaczyć poszczególne waluty czy nominały? Jak kupować po angielsku? Jakie wyrażenia mogą się przydać w trakcie zakupów?
W dzisiejszej lekcji zajmiemy się nazwamia członków rodziny w języku angielskim oraz podamy kilka przykładowych zdań pokazujących prawidłowe użycie nowo poznanych słów. Na początek krótki dialog, w...
Lekcja 15 kursu dla osób na poziomie początkującym - zwroty potrzebne podczas rozmowy przez telefon
Lekcja języka angielskiego numer 14 - w szkole
Przykładowe dialogi po angielsku u lekarza z wytłumaczeniem najważniejszych zwrotów i słów
Mike: Hello. Mary: Hello. Mike: What’s your name? Mary: My name is Mary Smith. What’s your name? Mike: My name is Mike Kowalsky.  
W dzisiejszej lekcji dowiemy się jak tworzyć przeczenia i pytania z wykorzystaniem czasownika BE, czyli być.
W poprzedniej lekcji dotyczącej liczby pojedynczej i mnogiej w języku angielskim poznaliśmy podstawowe liczebniki. Mam nadzieję, że je dobrze pamiętacie, bo przydadzą się nam w dzisiejszej lekcji.
Darmowy kurs angielskiego dla początkujących (od zera) od e-angielski.com przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zaczynają naukę języka angielskiego.
Czy znasz wszystkie dni tygodnia po angielsku? Ćwiczenie sprawdzające czy znasz dni tygodnia po angielsku - składające się z kilku pytań wyboru czy uzupełnień.
Znajomość dni tygodnia po angielsku przydaje się wielu sytuacjach. Dlatego warto się ich nauczyć i zapamiętać kilka reguł.
Angielski alfabet z wymową: Nauka angielskiego alfabetu wraz z wymową poszczególnych liter oraz spellingu - czyli literowania słów
Zasady dotyczące nazw miesięcy w języku angielskim: Nazwy miesięcy po angielsku z wymową
Prosta i kolorowa gra przeznaczona dla dzieci. Polega na znajdowaniu literek ukrytych na obrazku.
Quiz z czasu Present Simple na poziomie podstawowym. Użycie podstawowych rzeczowników w zdaniu w odpowiedniej formie. Test składa się z 10 pytań wyboru bądź uzupełnień.
Zapraszam do nowego kursu języka angielskiego przeznaczonego dla osób zaczynających naukę angielskiego.
Wybierz myszką słowo, które wypowiedział lektor. Aby rozpocząć grę, kliknij na jajko. Aby wygrać należy odgadnąć dziesięć słów.
Jak rozmawiać o pogodzie w języku angielskim? Przedstawiamy przydatne słownictwo wraz z użyciem w zdaniu.
Kolory w języku angielskim - poniżej znajduje się lista kilka podstawowych kolorów w języku angielskim. Przed tabelką plik z nagraną wymową.
WordWorld Build-A-Word - PIES
WordWorld Build-A-Word - TENT
WordWorld Build-A-Word - rocket
WordWorld Build-A-Word - Nightlight
WordWorld Build-A-Word - LOG
WordWorld Build-A-Word - SHOE
WordWorld Build-A-Word - BOX
WordWorld Build-A-Word - CAKE
WordWorld Build-A-Word - TRUCK
Head, shoulders, knees and toes, knees and toes Head, shoulders, knees and toes, knees and toes And eyes and ears and mouth and nose Head, shoulders, knees and toes, knees and toes
The wheels on the bus go round and round round and round round and round the wheels on the bus go round and round all along the town The doors on the bus go open and shut
Three blind mice, three blind mice, See how they run, see how they run, They all ran after the farmer's wife, Who cut off their tails with a carving knife,
If you're happy and you know it clap your hands. (clap clap) If you're happy and you know it clap your hands. (clap clap) If you're happy and you know it then your face will want to show it.
Old MacDonald had a farm Ee i ee i o And on his farm he had some cows Ee i ee i oh With a moo-moo here And a moo-moo there Here a moo, there a moo Everywhere a moo-moo
Happy Birthday To You Happy Birthday To You Happy Birthday Dear _____ Happy Birthday To You Jak składać życzenia urodzinowe po angielsku? Jakie zwroty i wyrażenia? Życzenia urodzinowe po angielsku
Lekcja omawiająca liczbę pojedynczą i mnogą. Zasady tworzenia liczby mnogiej, rzeczowniki nieregularne. Wprowadzenie do przedimków nieokreślonych (a, an) stawianych przed rzeczownikami w liczbie...
Zapraszamy do zapoznania się z kolejną lekcją kursu dla początkujących. Tym razem narodowości (nationalities) po angielsku.
Najpopularniejsze zwroty grzecznościowe w języku angielskim. Niezbędna wiedza, nie tylko na egzaminie, ale i w życiu. Przykłady użycia, wymowa.
Nowy dział - słownictwo angielskie w obrazkach. Mały słownik tematyczny podzielony na kategorie dostępne poniżej.
Zanim przejdziemy do odmiany czasownika 'to be', kilka ważnych uwag dotyczących osoby.
Q: I have 12 legs, 12 arms and 8 heads. What am I? A: A liar!
Podstawowe informacje na temat czasu w języku angielskim (dni tygodnia, miesiące, podstawowe reguły).
Learn English - lekcja języka angielskiego w formie filmu video - temat - Diet
Learn English - lekcja języka angielskiego w formie filmu video - temat - Food
Gra edukacyjna przeznaczona dla dzieci, zaczynających swoją przygodę z językiem angielskim. W pierwszym etapie należy przebić baloniki na których są angielski samogłoski, w drugim należy wybrać...
W języku angielskim system 24-godzinny nie jest tak popularny jak u nas. Czasami jest on używany w telewizji i w rozkładach jazdy, jednak generalnie uznaje się, że w angielskim używamy systemu 12-...