Kurs angielskiego - mini lekcje dla początkujących

Nasz darmowy kurs dla początkujących cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Doszły nas jednak słuchy, iż niektóre lekcje są zbyt trudne dla osób zaczynających naukę angielskiego.

Postanowiliśmy więc wprowadzić nowy kurs, składający się z bardzo krótkich lekcji dla osób, które dopiero zaczynają naukę. Docelowo kurs będzie trwał 3 miesiące. Codziennie dodawana będzie jedna krótka lekcja.

Przerobienie wszystkich lekcji, da Wam nie tylko solidną bazę do dalszej nauki, ale i wystarczy, by przeprowadzić rozmowę w języku angielskim.

Nie obiecujemy, że po przerobieniu tych lekcji będziecie mówić płynnie po angielsku, bo takie rzeczy to tylko w reklamach płatnych szkół, ale gwarantujemy, że jeśli poświęcicie te kilka minut dziennie na naukę angielskiego, szybko zauważycie poprawę.


Odpowiedzi

Lubię wracać do tych

Lubię wracać do tych darmowych mini lekcji na Waszej stronie, bo są całkiem OK. Na co dzień jednak uczę się korzystając ze strony: www.etutor.pl, bo póki co nie znalazłem bardziej profesjonalnego i przyjaznego użytkownikowi kursu angielskiego dla początkujących do samodzielnej nauki w domu. Uczę się tam słówek, gramatyki oraz wykonuję ćwiczenia w dostępnych lekcjach i już po kilku tygodniach rozumiem większość angielskiego, potrafię już sporo mówić i trochę pisać po angielsku, a byłem kompletne nemo z angielskiego...