Kurs angielskiego do matury ustnej

darmowy kurs angielskiego do matury

Darmowy kurs angielskiego do matury ustnej

Wydawnictwo Audiokursy.pl oraz wortal językowy E-angielski.com zapraszają do pięcio-częściowego kursu języka angielskiego przeznaczonego głównie dla osób zdających maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Kurs do matury podzielony jest na kilka działów dostępnych poniżej, takich jak "prowadzenie rozmowy po angielsku", "relacjonowanie" czy "opis obrazka po angielsku". Niektóre działy podzielone są na mniejsze sekcje. Do każdego artykułu dołączone zostały profesjonalne nagrania audio oraz wyjaśnienia słownictwa.

Kurs oczywiście będzie doskonałą pomocą dla wszystkich osób na poziomie początkującym do średnio-zaawansowanym.


Comments

Przed maturą ustną uczyłam

Przed maturą ustną uczyłam się z kursem ENLINADO metoda nauki u mnie sprawdziła się super. Maturę ustną zdałam na 100% a to dzięki systematycznej nauce mowy z kursem Enlinado. Warto uczyć się języka w domu z kursami online, przygotowują one lepiej moim zdaniem do mowy niż korepetycje.
Każdy z nas ma już chyba dosyć tego kucia na pamięć słówek, dlatego warto coś zmienic. Ja polecam obejrzeć darmową lekcję kursu na enlinado. pl u mnie ona zmieniła dużo.
Dzięki wcześniejszej nauce z kursem i ćwiczeniom na maturze nie stresowałam się w ogóle gadałam, gadałam i jeszcze raz gadałam.

Kurs maturalny z angielskiego

Kurs maturalny z angielskiego online to dokladnie to czego szukałam. Zdaję sobie sprawę, że do maja jeszcze mnóstwo czasu, ale chyba trzeba się już brać za naukę. Nie stać mnie na płatne korepetycje czy szkoły językowe ale zdaje sobie sprawę jak ważna jest znajomość języka angielskiego i że trzeba się go uczyć. Mam nadzieję, że kurs maturalny będzie rozszerzony, gdyż obecnie jest trochę za niski poziom

Istnieje masa stron

Istnieje masa stron umożliwiających naukę języka angielskiego, słówek, gramatyki, ale zazwyczaj jakoś tak wszystko wrzucone do jednego worka, albo nawet jak poukładane, to w działach - że człowiek nie wie czego się uczyć. Tu mi się podoba, że np kurs angielskiego do matury ustnej jest stricte napisany pod daną rzecz, więc dla maturzystów - idealne. Może przydałoby się troche więcej materiałów, słówek, ale na poziom podstawowy zupełnie wystarcza. Tak samo jeśli ktoś zaczyna naukę angielskiego to taki kurs do ustnej matury może mu się przydać. Nie ma możliwości dania gwiazdek, więc piszę tu 5 ★

Miałem problemy z

Miałem problemy z studiowaniem języka angielskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam http://www.e-angielski.com/korepetycje.
Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka angielskiego online z nośnikami mowy "native speaker". Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. Bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo!
Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm.
Indywidualne podejście.
Wykwalifikowani wykładowcy w Lublinie!
nauka przez Skype jest bardzo efektywna !
Rezultat nie zmusi czekać!
Polecam bardzo !

wszytsko gra do linkow z 2

wszytsko gra do linkow z 2 potem od 3 wyswietla sie ze nie ma takiego adresu :(

1.1 - 1.6 2.7 - 2.30 3.31 -

1.1 - 1.6
2.7 - 2.30
3.31 - 3.35
wszystko jest ;)

Oto lekcje do

Oto lekcje do pobrania(wziete z zrodla strony, mozecie sie uczyc na odtwarzaczach mp3)

Ale ze mnie hakier

Część 1 - Prowadzenie rozmowy
1 lekcja
http://www.ang24.info/mp3/matura/1.1.mp3
2 lekcja
http://www.ang24.info/mp3/matura/1.2.mp3
itp.
zmieniamy tylko numerki
1.1
1.2
i tak do 1.6

Pozniej Część 2 - Uzyskiwanie i udzielanie informacji
znowu te same linki, tylko nie ma juz 1.1 tylko 2.7(nie ma znowu 2.1, 2.2 tylko jak wtedy skonczylo sie na 1.6, to tu zaczyna sie od 2.7)(tak samo bedzie z 3, skonczy sie np. na 2.21 to zacznie sie na 3.22)

Mam nadzieje, ze pomoglem

chcałbym to zkopjować na

chcałbym to zkopjować na dysk i wrzucić do telefonu i sie uczy przez mp3 ale nie wiem jak zapisać ćieszke dzwiękową co mi nie wychodzi pomoc jak to zrobić mile widzana.