Unanswered forum topics

Topic Forum
Sticky: CELTYL
by Niezarejestrowany on Friday, November 9, 2007 - 10:21
Pozostałe certyfikaty i egzaminy
Prośba o udział w badaniu naukowym
by Niezarejestrowany on Saturday, November 23, 2019 - 11:26
Forum nauczycieli
IELTS Materiały
by Niezarejestrowany on Sunday, August 25, 2019 - 12:57
Pozostałe certyfikaty i egzaminy
Nauka angielskiego w obrazkach - elementy gitary
by amiga on Thursday, August 22, 2019 - 18:18
Słownictwo
Jaka jest różnica pomiędzy aim to, aim for, aim at?
by Niezarejestrowany on Tuesday, August 13, 2019 - 14:31
Słownictwo
przetłumaczenie równoważnika zdania
by Niezarejestrowany on Monday, July 1, 2019 - 07:54
Pomoc w tłumaczeniach
Strona o niemieckim
by Niezarejestrowany on Wednesday, May 15, 2019 - 14:04
Pozostałe tematy
Powtórzenie do matury z angielskiego
by Niezarejestrowany on Wednesday, May 15, 2019 - 13:28
Matura - materiały przygotowujące
Strona do nauki angielskiego dla nauczania wczesnoszkolnego i przedszkolnego z materiałami PDF
by Niezarejestrowany on Friday, May 10, 2019 - 14:38
Słownictwo
Tłumaczenie cytat
by Niezarejestrowany on Thursday, May 9, 2019 - 12:25
Pomoc w tłumaczeniach
Ankieta - uczniowie dyslektyczni
by Niezarejestrowany on Wednesday, April 17, 2019 - 22:29
Forum nauczycieli
Jak poprawnie napisać?
by Niezarejestrowany on Tuesday, April 16, 2019 - 10:53
Gramatyka
województwo łódzkie/ Ankieta dla nauczycieli języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej
by Niezarejestrowany on Friday, April 12, 2019 - 11:57
Forum nauczycieli
województwo łódzkie/ Ankieta dla nauczycieli języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej
by Niezarejestrowany on Friday, April 12, 2019 - 11:56
Forum nauczycieli
Strona dla początkujących (przyjazna dzieciom)
by Niezarejestrowany on Thursday, April 4, 2019 - 14:01
Nauka - techniki, metody, porady
Konkurs Sprachcaffe 2019
by Niezarejestrowany on Thursday, March 7, 2019 - 08:29
Konkursy
Proszę o pomoc - " ing" a "to" ?
by Niezarejestrowany on Thursday, February 21, 2019 - 09:40
Gramatyka
'
by Niezarejestrowany on Monday, October 8, 2018 - 14:12
Gramatyka
Pomoc w przetłumaczeniu sentencji
by Niezarejestrowany on Monday, August 20, 2018 - 07:43
Pomoc w tłumaczeniach
sprawdzenie poprawności gramatycznej
by Niezarejestrowany on Friday, August 10, 2018 - 10:24
Pomoc w tłumaczeniach