kurs przygotowawczy Matura 2018 z angielskiego w TFLS

Szukam osób które chodziły na kursy maturalne do szkoły TFLS. Wiem od siostry że dobrze przygotowują do innych egzaminów ( moja siostra zdała CAE).
Jedyny minus, że są w śródmieściu a ja wolałabym coś bliżej domu na Pradze.
Myślałam też o English for you bo wiem że to też dobra szkoła. Te dwie moja siostra powiedziała że są najlepsze.... ale może znacie inne.Pozdrawiam


Chodzę już drugi miesiąc na

Chodzę już drugi miesiąc na kurs angielskiego do szkoły TFLS i potwierdzam wszystkie pozytywy na temat szkoły. Super podejście lektorów, fajna, bezstresowa atmosfera, zajęcia zawsze ciekawe, prowadzone z pomysłem, nigdy się nie nudziłam. Zdecydowanie polecam!

Ja te chodze do tej szkoły.

Ja te chodze do tej szkoły. Mili nauczyciele, fajne partnerskie podejście i niskie ceny

Polecam TFLS. Bardzo dobrzy

Polecam TFLS. Bardzo dobrzy lektorzy, miła i kompetentna obsługa.

Zdecydowanie polecam kursy w

Zdecydowanie polecam kursy w TFLS. Mimo zajęć w grupie, mam poczucie, że lektorzy podchodzą do nas bardzo indywidualnie. Jest mnóstwo czasu na mówienie, i mnóstwo dodatkowych fajnych opcji.

Ja jestem zadowolony z TFLS.

Ja jestem zadowolony z TFLS. Przystępne ceny, bardzo dobre przystosowanie merytoryczne, ciekawie prowadzone zajęcia i możliwość dogodnego rozłożenia ceny kursu na raty. Zdecydowanie polecam.

Ja mogę polecić TFLS.

Ja mogę polecić TFLS. Profesjonalna obsługa w sekretariacie i nauczyciele z pasją. Nauka może być przyjemna :)

Polecam TFLS. Świetna szkoła,

Polecam TFLS. Świetna szkoła, bardzo miła obsługa, atrakcyjne ceny, wysokie zaangażowanie i dobre podejście lektorów.

Bardzo mi się podoba w TFLS.

Bardzo mi się podoba w TFLS. Wreszcie trafiłem na szkołę, gdzie naprawdę można nauczyć się mówić po angielsku. Na pewno będę uczęszczać na zajęcia w przyszłym semestrze.

Jestem zadowolony z wyboru

Jestem zadowolony z wyboru TFLS, ponieważ zajęcia są ciekawe, przygotowane w sposób profesjonalny, a odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze. Na szczególne uznanie zasługuje wiedza i kompetencje lektora oraz wyczucie indywidualnych potrzeb każdego ze słuchaczy.

TFLS to bardzo dobra szkoła.

TFLS to bardzo dobra szkoła. Kilka lat już tam uczęszczam i trzymają poziom przez cały czas. Bardzo efektywnie uczą.

Jak dla mnie TFLS to

Jak dla mnie TFLS to najlepszy wybór. Za namową przyjaciółki, która uczy się języka w TFLS zdecydowałam się zapisać do tej szkoły. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i szczerze polecam ją wszystkim, którzy się jeszcze wahają. Dobra lokalizacja, naprawdę świetni ludzie, specjaliści z prawdziwego zdarzenia. Najlepsi lektorzy z jakimi się spotkałam do tej pory.

Ja się uczę w TFLS, szkoła mi

Ja się uczę w TFLS, szkoła mi bardzo odpowiada - dużo przerabiamy materiału, ciekawie są prowadzone zajęcia, co jakiś czas urozmaicenia. całkiem ok to wygląda! polecam!

Polecam szkołę językową TFLS

Polecam szkołę językową TFLS w Warszawie. Naprawdę świetne zorganizowane lekcje i bardzo dobrzy nauczyciele. Uczyłem się tam przez wiele miesięcy i byłem zadowolony. Umiejętności językowe znacznie wzrosły.

TFLS polecam ze względu na

TFLS polecam ze względu na profesjonalność pod każdym względem – organizację kursów, podejście do kursantów a także prowadzenie zajęć.

w TFLS moża uzyskać bardzo

w TFLS moża uzyskać bardzo dobre przygotowanie do egzaminów, polecam

warto poświęcić się z

warto poświęcić się z dojazdami, bo TFLS to bardzo dobra placówka.
Mnie doskonale przygotowali do matury z angielskiego i z niemieckiego.
Polecam.

Zapisałam się na kurs

Zapisałam się na kurs wakacyjny do TFLS. Szkoła obchodzi 25 lecie i mają bardzo dobrą ofertę kursów. Byłam już tam na kursie i się nie zawiodłam.

Byłam w tym roku na kursie

Byłam w tym roku na kursie maturalnym w TFLS. Kurs był dobrze zorganizowany, lektorka konkretna, grupa mała. Generalnie jestem zadowolona z TFLS i matura oczywiscie do przodu :)