Gdzie sie uczyć angielskiego online/najlepszy e-learning

Mam pytanie,gdzie mogę znalezc jakis fajny kurs online,który od początku
beginnera nauczy mnie podstaw ale bardziej w kierunku mówienia niz gramatyki?


Jak najbardziej polecam naukę

Jak najbardziej polecam naukę w domu, ucząc się online możemy nauczyć się języka angielskiego bez nerwów i straconych pieniędzy na szkoły językowe.
Kiedyś szukałam kursu , który przygotuje mnie do pracy w Anglii i znalazłam kurs ENLINADO, już pierwszy miesiąc mnie pozytywnie zaskoczył później już było tylko lepiej. Nauczyłam się mówić, nie bałam się przede wszystkim coś odezwać. Warto uczyć się z kursem ENLINADO, jak chcecie to zobaczcie sobie darmową lekcję kursu i wtedy ocenicie czy kurs spełnia wasze oczekiwania.
Ja serdecznie polecam naukę w domu, jeżeli ktoś nie wierzy, że w domu można się nauczyć języka to niech sam spróbuje.

Cześć. Jeśli chcesz się

Cześć.
Jeśli chcesz się nauczyć tego języka to polecam Ci kanał https://www.youtube.com/channel/UCBnJlbuavC8s1nEr5FIdmbw. Tutaj masz przykładowy film, z tego kanału: https://www.youtube.com/watch?v=2-vqQyzv6Sg

Pozdrawiam

Proponuję zacząć od kursu

Proponuję zacząć od kursu online http://www.e-angielski.com/lekcje/mini-kurs-dla-poczatkujacych - załapać podstawy i szukać dobrej szkoły językowej bądź korepetycji w swojej okolicy by ćwiczyć mówienie.

online kurs

to jest sprawdzony i niedrogi kurs online,wykupiłem u nich pakiety i widze postepy,ale musisz tak posiedziec przez 2 miesiace przynajmniej po 30min aby widziec rezultaty,nic nie przychodzi od razu:)