Angielski w pigułce 3.0 - darmowa wersja

angielski downloadBezpłatna wersja skondensowanego programu do nauki języka angielskiego dla początkujących, przygotowana przez firmę Edgard - znaną z doskonałego programu Profesor Henry, specjalnie dla czytelników vortalu dobreprogramy.

Angielski w pigułce 3.0 to kurs wydawnictwa Edgard dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Uczy podstawowych zwrotów, słówek, alfabet po angielsku i niezbędnych zasad gramatycznych.

Materiał w programie podzielono na: 16 grup tematycznych, podręcznik gramatyki z ćwiczeniami oraz ekran nauki alfabetu. W każdej z grup użytkownik uczy się języka korzystając z następujących podrozdziałów: Dialogi, Prezentacje, Ćwiczenia na słówkach i zdaniach, Krzyżówki, Rozumienie ze słuchu.

 


Comments

link nie działa

link nie działa

Korzystałam jakiś czas temu z

Korzystałam jakiś czas temu z program henryk do nauki angielskiego i działa on poprawnie i pomógł mi w nauce tego języka, jedynie nie jest on najlepszy do nauki wymowy i tu skorzystałam z innego programu. Wiadomo nie ma takiej aplikacji która by była super pod każdym względem

to nie działa

to nie działa

Działa.

Działa.

Niezarejestrowany

Niezarejestrowany wrote:
Działa.