Recent comments

 • Reply to: Rozmowa z samym sobą...   1 day 7 hours ago

  Mówienie przed lustrem, jakże podobno oklepane jest świetną techniką. Rozumiem, że ty masz lepsze metody, ale oczywiście się nimi nie podzielisz, bo źli korepetytorzy chcą trzepać kasę - ty wiesz lepiej, ale zachowasz to dla siebie. To jest właśnie dla mnie pieprzenie. Gadanie z samym sobą po angielsku to nie objaw choroby psychicznej, ale świetna technika oswojenia się z angielskim. Nie każdy ma znajomych z UK czy USA, którzy chcą się męczyć z początkującym i powtarzać po 100 razy, żeby zrozumiał.

  Wiem, mamy facebooka, tindera, i inne takie. Można zagadać każdego. Ale ja np nie lubię i nie mam o czym gadać z jakimś napalonym kolesiem z Arabi czy innego Egiptu, bo tacy głównie mnie zagadują na społecznościówkach.

 • Reply to: Rozmowa z samym sobą...   2 days 3 hours ago

  A jakie to technik

 • Reply to: Lekcja 2 - Czas   4 days 5 hours ago

  LukLev wrote:
  Jeśli chcecie szybko opanować język angielski to koniecznie rozpoczynajcie naukę od opanowania
  1000 Najczęściej Używanych Angielskich Słów. Następnie uczcie się całych zdań i zwrotów (koniecznie z listy tych, które występują najczęściej - czyli używane są w codziennych sytuacjach).

  Osobiście dzięki nauce tą metodą w ciągu kilkunastu tygodni intensywnej nauki opanowałem angielski na poziomie, który umożliwiał mi swobodna komunikację w większości przypadków po angielsku.

  Sam byłem zaskoczony rezultatami, dlatego postanowiłem stworzyć stronę, na której dzielę się swoimi metodami oraz linkami do kursów uczących właśnie tych 1000 angielskich słów oraz 500 najważniejszych zwrotów.

  Hahaha, swobodna komunikacja po kilkunastu tygodniach. Chialbym to uslyszec na zywo, slowo ;) Ile razy ja juz to slyszalem.

 • Reply to: Black Friday   1 week 21 hours ago

  Black Friday w Polsce nie ma nic wspólnego z tym w USA czy chociażby w UK. Tam są faktyczne zniżki, a u nas najpierw podnosi się ceny, a dopiero później obniża. Często są i tak wyższe niż przed obniżką. Więc w USA to super dzień, gdzie można zaoszczędzić, a w Polsce - tylko stracić.

 • Reply to: jaką polecacie dobrą szkołę językową w Warszawie?   1 week 1 day ago

  Jeśli chodzi o angielski to najlepsza szkoła w Warszawie to Manhattan:) Tam nie trafisz na słabego lektora, wszyscy są fantastyczni. Metody niespotykane nigdzie indziej zachęcające do mówienia i robienia szybkiego progresu. Polecam !