Recent comments

 • Reply to: Kurs angielskiego dla początkujących (od zera)   2 weeks 1 day ago

  Uczę sie z Waszej strony, ale dodatkowo chodzę na kurs z lektorem we Fluento Academy, żeby utrzymać systematyczność. Dzięki! :)

 • Reply to: Wybierz poprawne zdanie   3 weeks 1 day ago

  What is your nationality?

 • Reply to: Czy uczycie sie jezyka za pomoca fiszek?   6 weeks 2 days ago

  Zdecydowanie nie, w latach szkolnych często powielałam ten błąd, ale dobrze że w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że coś za długo się uczę. Zmieniłam zupełnie sposób nauki jak i podejście do niej i to się opłaciło. Tutaj widziałam też bardzo fajny wątek odnośnie nauki z fiszkami https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/mfiszki/

  Warto do nauki podejść maksymalnie praktycznie i starać się otoczyć językiem naturalnie.

 • Reply to: ŚRODOWISKO - SŁOWNICTWO   7 weeks 6 days ago

  W szkole nam ostatnio zadali słówka środowisko I ochrona środowiska, i oczywiście sama lista to nic dobrego, ale tutaj jest wymowa tych słówek, więc znacznie ułatwiające naukę. Jeśli mogę się do czegoś przyczepić, to stanowczo za mało zdań ze słówkami z listy środowisko jest umieszczone. Myślę, że powinny być przykładowe zdania do każdego słowa, tak by można było normalnie uczyć się o ochronie środowiska po angielsku w kontekście.

 • Reply to: Quiz - ćwiczenia z HAVE GOT   9 weeks 5 days ago

  w zdaniu My parent... a new... - ponieważ jest to liczba pojedyncza (parent) a nie mnoga (parents) właściwą odpowiedzią jest has got, a nie have got.