Szkoły angielskiego w Warszawie z naciskiem na mówienie - opinie ???

306 posts / 0 new
Ostatni wpis
Offline
Joined: 12/04/2011
Szkoły angielskiego w Warszawie z naciskiem na mówienie - opinie ???

Interesują mnie takie kursy językowe, które nie polegają jedynie na siedzeniu i rozwiązywaniu nudnych ćwiczonek, lecz biorące pod uwagę aspekt konwersacyjny.


Niezarejestrowany
Chodziłam do paru szkół w

Chodziłam do paru szkół w Warszawie, ale najkorzystniej wypadła dla mnie nauka w English For You. Bardzo skorzystałam z faktu, że połowa zajęć była prowadzona przez native speakers. Dzięki temu musieliśmy dużo mówić, native speakers zmuszali nas do mówienia. Bardzo poprawiłam płynność mówienia. Dużo łatwiej jest mi zrozumieć zarówno Anglika czy Amerykanina. Ciekawym wsparciem w English For You jest możliwość korzystania z dodatkowych konwersacji. Fajna kawiarenka, gdzie można dużo dowiedzieć się o anglojęzycznych krajach

Niezarejestrowany
Zapisałam się na kurs

Zapisałam się na kurs wakacyjny do TFLS. Szkoła obchodzi 25 lecie i mają bardzo dobrą ofertę kursów. Byłam już tam na kursie i się nie zawiodłam.

Niezarejestrowany
W TFLS przygotowywałam się do

W TFLS przygotowywałam się do CAE i jestem zadowolona z wyniku i wdzięczna lektorowi za duży wkład pracy. Ciekawe zajęcia, kurs typowo prowadzony pod egzamin. Zajęcia w małych grupach. Polecam.

Niezarejestrowany
Dużo konwersacji rzeczywiście

Dużo konwersacji rzeczywiście oferują w English For You, uważam że jakość native speakers w tej szkole należy do najwyższych. Po względnie krótkim czasie przełamałam ogromny strach przed mówieniem po angielsku. Szkoła prowadzi zajęcia w małych i kameralnych grupach co ułatwia kontakt na linii lektor- słuchacz. Mnie przekonał fakt, że English for You specjalizuje się w angielskim

Niezarejestrowany
Bardzo dobra szkoła w

Bardzo dobra szkoła w Warszawie to TFLS. Doskonali lektorzy, kursy bardzo ciekawe, fajnie prowadzone i w rozsądnej cenie.

Niezarejestrowany
Polecam szkołę TFLS. Bardzo

Polecam szkołę TFLS. Bardzo dużo się tam nauczyłem.

Niezarejestrowany
Uważam English For You za

Uważam English For You za szkołę, gdzie akurat można nauczyć się języka. Jednak 14 lat na rynku to już sporo. Oczywiście są szkoły dłużej funkcjonujące na stołecznym rynku. Mój chłopak chodził do tej szkoły kilka lat temu, namówił mnie abym i ja zapisała się do English for you, wybrałam sobie kurs konwersacyjny oparty na programie autorskim. Ciekawa sprawa, nasz Native Speaker przygotowywał ciekawe tematy oparte na wiadomościach ze świata np. BBC, przynosił materiały z różnych magazynów. Potem prowadziliśmy na ten temat konwersacje. Czysta przyjemność.

Niezarejestrowany
Miałem kontakt jakiś czas

Miałem kontakt jakiś czas temu właśnie z English For You, kursy podzielone między nauczycieli, każdy wiedział co ma robić, native speaker (miałem kilku) zajmował się mówieniem i nie dotykał gramamyki. Za nią odpowiedzialna była polska lektorka, robiła też testy i kartkówki. Ustalony był rzeczywiście zakres pracy dla polskiego nauczyciela i nativa. Dla mnie było bardzo spoko, lubiłem chodzić dodatkow do kafejki English For You, gdzie native speakers przygotowywali zawsze ciekawe dyskusje, poprawiło się u mnie z angielskim, radzę sobię lepiej z mówieniem. ( to miejsce warsztatów wygląda jak prawdziwa kafejka, więc i atmosfera jest przyjazna

Niezarejestrowany
Do szkoły TFLS chodziłem na

Do szkoły TFLS chodziłem na kurs IELTS. Polecam, bo egzamin zdałem bez najmniejszego problemu. Profesjonalna placówka.

Niezarejestrowany
Do szkoły TFLS chodziłem na

Do szkoły TFLS chodziłem na kurs IELTS. Polecam, bo egzamin zdałem bez najmniejszego problemu. Profesjonalna placówka.

Niezarejestrowany
English For You to szkoła

English For You to szkoła gdzie lektorzy pracują z pasją, posiadają kwalifikacje i są pod stałym nadzorem metodyka. Wielu dobrych i dobrze przygotowanych native speakers. Małe grupki plus ciekawa metoda dualna to była jak dla mnie bardzo dobra opcja aby ogarnąć angielski. Polecam Brandona z USA, potrafi rozkręcić każdego aby zaczął mówić po angielsku

Niezarejestrowany
Moim zdaniem warto zdecydować

Moim zdaniem warto zdecydować się na TFLS w Warszawie. Jestem zadowolona z kursu. Bardzo dobrze mają przygotowanych lektorów. Materiał sensownie podzielony, nie tłucze się całe zajęcia gramatyki, żeby wszyscy poumierali z nudów. Mój poziom języka znacznie się poprawił w trakcie kursu. Co do ceny to moim zdaniem bardzo rozsądna.

Niezarejestrowany
Było się tu i tam ale jeżeli

Było się tu i tam ale jeżeli chodzi o Warszawę to zdecydowanie bardzo dobrze przedstawiają się kursy w English For You. Uczyła mnie Pani Kamila oraz Brandon z USA. Kamila posiada bardzo dobre kwalifikacje, zawsze dokładnie tłumaczy zagadnienia, przygotowuje sporo dodatkowych materiałów. Ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać. Brandon nasz Amerykanin bardzo "ciągnie" za język, poprawia błędy, zwraca uwagę na poprawność wymowy. Lektorzy ci fajnie dzielili się materiałem. Jedno wynikało z drugiego.

Niezarejestrowany
Chodziłam na angielski do

Chodziłam na angielski do TFLS. Bardzo fajnie tam uczą i przede wszystkim dużo się mówi na zajęciach, a to jest bardzo ważne.

Niezarejestrowany
Kasia

Cambridge School of English ma bardzo dużo Native Speakerów. Podczas zajęć można się osłuchać z akcentem i przełamać barierę językową. Osobiście chodze i polecam :)

Niezarejestrowany
Ja po kursie w English For

Ja po kursie w English For You, potwierdzam dobra szkoła, dobre kursy, system dualny bardzo pomaga w przełamaniu barier w komunikacji językowej, jak się ma przed sobą Amerykanina/Anglika to już sama świadomość, że nie możesz dogadać się po polsku jest motywacją do konwersacji. Zwłaszcza, jeżeli temat zostanie wprowadzony przez polskiego lektora, idziesz trochę już przygotowany do trej konwersacji, wiesz o czym bedzie

Niezarejestrowany
Jeżeli chodzi o warszawskie

Jeżeli chodzi o warszawskie English For You, to jest rzeczywiście szkoła dla osób, które chcą przełamać bariery w mówieniu, właśnie skończyłam kurs. Bardzo fajny jest ich system dualny, część zajęć prowadzi polski lektor (robi gramatykę), część Native Speaker(konwersacje). Polecam gorąco Nativke Mary, bardzo zachęca do mówienia. Zajęcia są w małych grupkach do 7 osób. Moja siostra skończyła tu kurs do matury. W przyszłym roku planuję w tej szkole kurs do FCE

Niezarejestrowany
TFLS to świetna szkoła.

TFLS to świetna szkoła. Zdawałam tam egzaminy Cambridge English. Jeśli chodzi o nauczanie, to naprawdę jest bardzo dobry poziom.

Niezarejestrowany
Chodziłam do TFLS i jestem

Chodziłam do TFLS i jestem zadowolona, bo były efekty. Kurs był dobrze przygotowany. Gramatyka była i to się przydaje, ale był duży nacisk na konwersacje.

Niezarejestrowany
Konwersacji w English For You

Konwersacji w English For You jest ich rzeczywiście bardzo dużo.
Do każdej grupy przypisany jest Native Speaker, który prowadzi kurs w oparciu o konkretny program razem z polskim lektorem (tu kwestie gramatyczne).
Np. w poniedziałek jest polski lektor, w środę Native Speaker.
Można się przygotować do lekcji z Nativem
Organizowane są dodatkowe zajęcia ( fakultatywne) w formie konwersacji w kawiarence dyskusyjnej. Są to spotkania nie oparte na podręczniku i omawiane są bieżące wydarzenia na świecie w Polsce itd (zależy od poziomu grupy)
Na dodatkowych konwersacjach są różni Nativi, nie trzeba umawiać się na te spotkania. Co tydzień szkoła wysyła informacje na maila z terminami spotkań.
Kurs jest więc prowadzony w stałych niezmiennych porach ze stałymi lektorami(polski i Native), dodatkowe konwersacje w różnych terminach, z różnymi Nativami.
Ogólnie widać, że kursy są w dużej części nastawione na gadanie, dlatego większości osób podobają się tak prowadzone zajęcia, zresztą widać efekty dosyć szybko, musisz lepiej, gorzej ale mówić
Szkoła uczy tylko angielskiego, nie jest to więc market językowy.

Niezarejestrowany
Miło wspominam szkołę

Miło wspominam szkołę językową TFLS. Uczyłam się tam języka angielskiego i dzięki temu wysoko zdałam maturę z angielskiego. Później chodziłam jeszcze na kurs CPE. Odpowiada mi nauka w TFLS. Lektorzy są bardzo profesjonalni, nauka jest na wysokim poziomie.

Niezarejestrowany
Chodzę na angielski do TFLS.

Chodzę na angielski do TFLS. Na zajęciach duzo rozmawiamy, atmosfera jest mega luźna co mi też się podoba. Grupe mam wiekowo dopasowana do siebie, więc świetnie się rozumiemy i sprawnie idzie nam nauka. Dojazd na zajęcia bardzo dobry, polecam!

Niezarejestrowany
Długo starałam się uczyć

Długo starałam się uczyć angielskiego na własną rękę, z książkami, lektorami itd. ale to nie dawało zbyt dużych efektów. Obecnie jestem na kursie w TFLS, i tutaj dopiero, pod okiem nauczyciela widzę, że moje umiejętności znacznie wzrastają, a ja już jestem w stanie porozumieć się w języku angielskim. Jeszcze trochę, a będę mogła pochwalić się w miarę biegłą mową - mam taką nadzieje. Jednak potrzebuje zawsze mieć nad sobą takiego kogoś kto patrzy i czuwa nad tym abym po prostu pracowała.

Niezarejestrowany
Niezarejestrowany wrote:W

Niezarejestrowany wrote:
W mojej ocenie poziom zajęć i sposób prowadzenia zajęć w English for you bardzo się sprawdza. Szkoła organizuje zajęcia w taki sposób, że człowiekowi chce się brać udział w kursie. Dotyczy to zarówno zajęć z polskim lektorem porządkującym struktury gramtyczne i nativem odpowiedzialnym za mówienie. W ten właśnie sposób zdałam FCE i poprawiłam komunikację. Ostatnie wakacje na Malcie pokazały, że łatwiej się dogaduję po angielsku, To jak dla mnie zasługa English For You

Chodziłam i potwierdzam, ze English For You to dobra szkoła

Niezarejestrowany
W mojej ocenie poziom zajęć i

W mojej ocenie poziom zajęć i sposób prowadzenia zajęć w English for you bardzo się sprawdza. Szkoła organizuje zajęcia w taki sposób, że człowiekowi chce się brać udział w kursie. Dotyczy to zarówno zajęć z polskim lektorem porządkującym struktury gramtyczne i nativem odpowiedzialnym za mówienie. W ten właśnie sposób zdałam FCE i poprawiłam komunikację. Ostatnie wakacje na Malcie pokazały, że łatwiej się dogaduję po angielsku, To jak dla mnie zasługa English For You

Niezarejestrowany
Niezarejestrowany wrote:W

Niezarejestrowany wrote:
W mojej ocenie poziom zajęć i sposób prowadzenia zajęć w English for you bardzo się sprawdza. Szkoła organizuje zajęcia w taki sposób, że człowiekowi chce się brać udział w kursie. Dotyczy to zarówno zajęć z polskim lektorem porządkującym struktury gramtyczne i nativem odpowiedzialnym za mówienie. W ten właśnie sposób zdałam FCE i poprawiłam komunikację. Ostatnie wakacje na Malcie pokazały, że łatwiej się dogaduję po angielsku, To jak dla mnie zasługa English For You

Fakt, dobra szkoła specjalizująca się w angielskim

Niezarejestrowany
TFLS jest bardzo fajna, mają

TFLS jest bardzo fajna, mają ciekawe kursy i szkoła nie ogranicza się tylko do języka angielskiego, ale można znaleźć inne fajne kursy! Ja chodziłam na dwa kursy językowe: niemieckiego i angielskiego. Jeżeli chodzi o poziom, to jest naprawdę dobry, a lektorów mają świetnych.

Niezarejestrowany
Właśnie jeżeli chodzi o

Właśnie jeżeli chodzi o Warszawę zdecydowanie najkorzystniej wypada nauka w English For You. Połowa zajęć z native speakers to jednak fajny bonus. Trzeba mówić, nawet jeżeli popełniamy błędy. Miałem klku lektorów zarówno z USA i UK. Zawsze poprawiali błędy, zwracali uwagę na czystość i poprawność wymowy. Wiele się nauczyłem, szkoła zdecydowanie liderem w rankingach w Wawie

Niezarejestrowany
W mojej ocenie poziom zajęć i

W mojej ocenie poziom zajęć i sposób prowadzenia zajęć w English for you bardzo się sprawdza. Szkoła organizuje zajęcia w taki sposób, że człowiekowi chce się brać udział w kursie. Dotyczy to zarówno zajęć z polskim lektorem porządkującym struktury gramtyczne i nativem odpowiedzialnym za mówienie. W ten właśnie sposób zdałam FCE i poprawiłam komunikację. Ostatnie wakacje na Malcie pokazały, że łatwiej się dogaduję po angielsku, To jak dla mnie zasługa English For You

Niezarejestrowany
mogę polecić TFLS, bo

mogę polecić TFLS, bo nauczyli mnie tam płynnie mówić po angielsku. Prowadzą tam świetne konwersacje.

Niezarejestrowany
Koleżanka namówiła mnie aby

Koleżanka namówiła mnie aby zapisać się do szkoły Tfls do której chodziła. Nie żałuję. Miła atmosfera, fajne promocje a do tego super lektor który potrafił wszystko wytłumaczyć.

Niezarejestrowany
Moje wrażenia jeżeli chodzi o

Moje wrażenia jeżeli chodzi o English For You są także bardzo pozytywne. Uzyskałem duży progres zarówno jeżeli chodzi o umiejętności zastosowania odpowiednio czasów, poprawiłem gramatykę, ale przede wszystkim moją radość budzi fakt, ze potrafię duże lepiej mówić po angielsku. Bardzo fajnym wsparciem całego procesu nauki są warsztaty prowadzone w kafejce English For You. Spotkania odbywają się w kafejce dyskusyjnej. Panuje tam miła atmosfera, podawane są ciasteczka, napoje. W takich warunkach toczone są konwersacje na native speakers. Czasami bardzo burzliwe dyskusje. Szkoła ma wielu bardzo dobrze przygotowanych do pracy native speakers Dołączam się do pozytywnych opinii o English For Yo

Niezarejestrowany
Bardzo dobrze wspominam naukę

Bardzo dobrze wspominam naukę na kursie w szkole TFLS. Miałam profesjonalną lektorkę. Zajęcia były ciekawe, nigdy się nie nudziłam. Podobały mi się też konwersacje z nativem, które miałam w piątki. Zrobiłam duże postępy w mówieniu. Na pewno jeszcze wrócę do TFLS.

Niezarejestrowany
Kilka szkół w Warszawie,

Kilka szkół w Warszawie, English For You należ…y niewątpliwie do jednej z lepszych. Rzeczywiście uczą tylko jednego języka, czyli angielskiego.
Większość lektorów pracuje z pasją, Native wciągają do rozmów, dodatkowe warsztaty to pełnowartościowe spotkania. Najważ…niejsza sprawa to system dualny polski lektor i Native w jednym kursie

Niezarejestrowany
Potwierdzam

Rownież jak porównałem ofertę kilku szkół to najlepiej wyszła Szkola TFLS.
Fajna szkola , bardzo dobra obsługa i szybko odpisują na maile . Wszystko z nimi można załatwić. Super podejście do klienta. Warto

Niezarejestrowany
Najwyzej w rankingach szkół w

Najwyzej w rankingach szkół w Warszawie prezentuje się English For You. Właśnie dlatego wybrałam tę placówkę. Osobiście uważam to dobre rozwiązanie. Szkoła specjalizuje się w angielskim i to przeklada się na wysoki poziom nauki. Kursy w bardzo kameralnych grupach.co sprzyja bardzo konwersacjom

Niezarejestrowany
Długo szukałam szkoły

Długo szukałam szkoły językowej. W Warszawie jest ich dużo ale jak bliżej zapoznałam się z tym co proponuje dana szkoła to mój wybór padł na szkołę TFLS. Jestem zadowolona z tego wyboru, nauka jest przyjemna, grupki małe, dobrze dobrany poziom. Istotną sprawą są konwersacje prowadzone przez native speakerów. Pomagają przełamać barierę językową.

Niezarejestrowany
English For You

Moim zdaniem zdecydowanie warto pokusić się o naukę w jakiejś dobrej szkole językowej, fajnie, jeżeli firma taka zajmuje się tylko konkretnym językiem. Dobrze jeżeli oferowana jest jakaś skuteczna metoda. W moim przypadku okazał się tzw. system dualny z dwoma lektorami, polski robił gramatykę, Native Speaker zajmował się konwersacjami. Dzięki temu można znacząco poprawić się w konwersacjach. Chodziłem do English FOr You i fajnie szło

Niezarejestrowany
Ja mogę polecić kursy w

Ja mogę polecić kursy w szkole TFLS. Szkoła ma ogromne doświadczenie i renomę. Ja chodziłem do nich na kurs ogólny, a potem na CAE. Egzamin zdałem bez najmniejszego problemu. Bardzo poprawiłem swój speaking dzięki konwersacjom w TFLS. Jak dla mnie szkoła jest świetna, spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Niezarejestrowany
English For You

Nauka w English For You to była jak dla mnie ogromna przyjemność. Chodziłam przez dwa semestry i rzeczywiście bardzo dużo skorzystałam z kursu. Miałam bardzo profesjonalnego lektora z USA. Jonathan posiadał bardzo dużo kwalifikacje i duży warsztat. Kurs w sposób znaczący poprawił moje kompetencje jeżeli chodzi o mówienie. Grupka była bardzo kameralna, fajnie dobrana wiekiem i poziomem. Native speakers w English For You to fachowcy i rzetelni ludzie. Polecam placówke

Niezarejestrowany
Moim zdaniem warto zdecydować

Moim zdaniem warto zdecydować się na TFLS w Warszawie. Jestem po ich wakacyjnym kursie i od października zaczynam następny. Bardzo dobrze mają przygotowanych lektorów. Materiał był sensownie podzielony, nie tłukliśmy całe zajęcia gramatyki, żeby wszyscy poumierali z nudów. Mój poziom języka znacznie się poprawił w trakcie tych intensywnych wakacyjnych zajęć. Co do ceny to moim zdaniem bardzo rozsądna.

Niezarejestrowany
Aktualnie jestem na kursie B2

Aktualnie jestem na kursie B2 w English for You, zapisałem się do tej szkoły licząc na znaczące poprawienie mówienia. Widzę, ze szkoła ta bardzo dużą rolę przykłada to tego aspektu, trafiłem na parę lektorów Justyna Borsuk ( odpowiedzialna za gramatykę) i Travisa ( Amerykanin robi konwersacje). Naprawde bardzo korzystam z tych zajęc.

Niezarejestrowany
Wiem, cięzko jest znalezc

Wiem, cięzko jest znalezc odpowednia szkołe ale ja po wielu trudach znalazała. Najpierw była w archibaldzie gdzie zaimponowała mi ładna sala, ale pozniej okazało się ze grupa do której zapisali mnie nie zebrała sie i przez miesiac czekałam bez sensu. Pozniej poszłam do profi lingua. Przez telefon pani poinformowała mnie ze kurs jest ....ale okazało się ze ma kurs ale 14 osobowy i na godzine 12 . Ja o tej porze pracuje!!! wyraznie mówiam ze zależało mi na kursie na godz 18.00. Dopiero za trzecim strzałem trafiłam do TFLS. Świetna szkoła. Sprawna obsługa klienta i do tego pełen profesjonalizm.

Niezarejestrowany
ang

ja robiłem teraz wakacyjny kurs w lincolnie w Warszawie i mówienia było rzeczywiście sporo, chociaż nauka ogólnie bardzo wyważona i łączyła różne elementy, ogólnie jest bardzo zadowolony bo i lektorzy świetni, z genialnym nastawieniem, i miejsce dobre, a że na grupę też bardzo fajną trafiłem to wiedza sama do głowy wchodziła dosłownie i teraz od października na 100% uczę się tam dalej

Niezarejestrowany
Każ…dy myśli troszkę inaczej,

Każ…dy myśli troszkę inaczej, ja miałem okazję trafić na dobrą kadrę lektorów w English For You, zachęcili mnie do języka, a native speakers ( zwłaszcza Frank) sprawili, ż…e nie boję się już… odezwać po angielsku ( o to chyba najbardziej wszystkim jednak zależ…y). Przekonuje mnie do tej szkoły, ż…e nauczają tylko jednego języka, czyli angielskio....

Niezarejestrowany
Polecam TFLS, zwłaszcza

Polecam TFLS, zwłaszcza jeżeli chcesz przygotować się do egzaminów CAE lub TOEFL. Ja u nich oba te kursy zaliczylem i z uzyskaniem dobrych wyników z tych egzaminów nie miałem żadnych problemów. Polecam także ze względu na to, że mają w promocji darmowe kursy i konwersacje z nativami.

Niezarejestrowany
English For You

Niezarejestrowany wrote:
W sumie chyba najkorzystniej wypadają kursy w English For You, specjalizują się w języku angielskim, dobra grupa międzynarodowych native speakers. Lubię dodatkowe warsztaty, gdzie człowiek nie tylko uczy się języka, ale także miło się spędza czas. Można nauczyć się gadać i o to najbardziej chyba chodzi, oczywiście gramatyka nie jest zaniedbywana. Polscy lektorze w tym temacie robią dobrą robotę

Też chodziłam do English For You i zdecydowanie mam dobre zdanie o tej szkole

Niezarejestrowany
Polecam!

Rzeczywiście wysoka jakość prowadzonych zajęć! Blisko mojego domu więc nie muszę przez pół Warszawy gnać na zajęcia. Dzięki nim mój język zawodowy jest naprawdę na coraz lepszym poziomie! i pomyślec, że trafiłam tam całkowicie przypadkowo!

Niezarejestrowany
English For You

W sumie chyba najkorzystniej wypadają kursy w English For You, specjalizują się w języku angielskim, dobra grupa międzynarodowych native speakers. Lubię dodatkowe warsztaty, gdzie człowiek nie tylko uczy się języka, ale także miło się spędza czas. Można nauczyć się gadać i o to najbardziej chyba chodzi, oczywiście gramatyka nie jest zaniedbywana. Polscy lektorze w tym temacie robią dobrą robotę

Niezarejestrowany
Ja osobiscie polecam szkole

Ja osobiscie polecam szkole TFLS, swietna atmosfera, male grupy z native'ami. Chodze tam 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Warto wybrac jezeli zalezy wam na konwersacjach, fajnych zabawach jezykowych i malo szkolnym trybie nauki. Lokalizacja tez dobra, bo blisko metra. Cenowo tez bardzo dobrze.