Kuaderno

4 posts / 0 new
Ostatni wpis
Niezarejestrowany
Kuaderno

Słyszeliście coś o tym? Ktoś korzysta?


Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

Niezarejestrowany wrote:
Słyszeliście coś o tym? Ktoś korzysta?

Moje dziecko korzysta z platformy Kuaderno, jest to okres próbny czyli darmowy ale poważnie rozważam zakup licencji gdyż zauważyłam, że moje dziecko poprawia swoje wyniki gdy przynosi lepsze oceny z kartkówek i sprawdzianów. Sądze, że jest to dobre rozwiązanie nawet dla młodszych dzieci bo platforma jest prosta w obsłudze a niektórzy rodzice nie mają czasu nawet na kilkuminutową naukę ze swoim dzieckiem a platforma Kuaderno zapewnia im nauke oraz zabawe.

Niezarejestrowany
Jedna z wielu płatnych

Jedna z wielu płatnych platform do nauki angielskiego. Przeznaczona głównie dla dzieci. Z tego co wiem, dają początkowo jakiś darmowy okres, z którego można korzystać z platformy, ale imo to nie ma większego sensu, gdyż 5 latek po pierwsze nie powinien być sam przed kompem, a po drugie jak już miałbym uczyć sięz dzieckiem, to wolałbym z książki, gdzie nie będzie rozpraszane przez fakt istnienia kompa/tabletu i zamiast się uczyć marudzić mi bym włączyła jakąś grę czy durny filmik na youtubie o syrenkach czy jajkach z niespodzianką ;) Nauka z dzieckiem w takim wieku, wg mnie jest wystarczająca jak rodzic mówi słówka, dziecko powtarza, szukają po domu przedmiotów typu table, pokaż mi gdzie jest brown chair, itd. Ale jak to w życiu, nie spróbujesz, to nie będziesz mieć własnego zdania ;)

Niezarejestrowany
Szkołą do której uczęszcza

Szkołą do której uczęszcza moje dziecko korzysta z plfatromy w Gdańsku. Świetna sprawa dla niego jako zabawa na tablecie w domu. Podobno można też zgłosić szkołę do udziału. Cena też preferencyjna. Polecam ;)