jaką polecacie dobrą szkołę językową w Warszawie?

1237 posts / 0 new
Ostatni wpis
Offline
Joined: 10/03/2007
jaką polecacie dobrą szkołę językową w Warszawie?

Chciałabym zapisać się do szkoły  języka angielskiego ale kompletnie nie wiem do której warto się zapisać??!!W Warszawie powstało ich tyle co grzybów po deszczu!!!! Czy znacie taką po której widać wyraźne efekty postępu, która poważnie traktuje swoich uczniów a cena jest adekwatna do jakości?????Podzielcie się swoimi uwagami.dzieki :)


Niezarejestrowany
elabarbara

Zdecydowanie polecam szkołę językową w Warszawie na intensywny kurs angielskiego http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-warszawa-ul-postepu Mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów.Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze i uczą się języka i poznają kulturę danego obszaru językowego które jest również ważne. Szkołą cieszy się dobrą opinią mają unikalne metody nauczania że oporny uczeń będzie uczniem na piątkę.

Niezarejestrowany
Miło wspominam szkołę

Miło wspominam szkołę językową TFLS. Uczyłam się tam języka angielskiego i dzięki temu wysoko zdałam maturę z angielskiego. Ogólnie bardzo miła atmosfera na zajęciach, program nauczania jest o wiele bardziej skuteczny i atrakcyjny dla kursanta niż w zwykłej szkole. Polecam

Niezarejestrowany
Generalnie system edukacji

Generalnie system edukacji językowej proponowany w English For You jest dla mnie bardzo przekonywujący. Przede wszystkim każ…da grupa niezależ…nie od poziomu jest prowadzona przez dwóch lektorów, to jest waż…ne, gdyż… nawet na niż…szych poziomach masz polskiego lektora od gramatyki i Nativa od konwersacji. Nazywa się to dualny system. Kończę właśnie pierwszy semestr. Osobiście polecam w English for You Travisa z USA oraz Justynę Borsuk. Ten team okazał się dla mnie bardzo trafiony. Grupki małe 5 osób, to moż…liwość kontaktu szczególnie podczas konwersacji.

Niezarejestrowany
Dla mnie numerem jeden w

Dla mnie numerem jeden w Warszawie jest TFLS. Chodzę tam na kurs IELTS. Duzo rozmawiamy, atmosfera jest mega luźna co mi też się podoba. Grupe mam wiekowo dopasowana do siebie, więc świetnie się rozumiemy i sprawnie idzie nam nauka. Dojazd na zajęcia bardzo dobry, polecam!

Niezarejestrowany
Szkoła podstawowa

Najlepsza szkoła językowa w Warszawie, to Warsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 77. Moje dziecko ma dopiero 2 latka, ale będę chciała, aby chodziło do tej szkoły. Moja chrześnica jest w 5 klasie i mówi bardzo dobrze po angielsku (chodzi do w/w szkoły). W zwykłej państwowej podstawówce takie rzeczy się nie zdarzają, a jeżeli rodzic ma płacić za prywatne korepetycje, to o wiele bardziej opłaca mu się posłać dziecko do prywatnej szkoły językowej.

Niezarejestrowany
najgorsza szkoła

dobre opinie o tej szkole piszą panie z sekrerariatu.

Niezarejestrowany
odradzam

Koszmarna "szkoła". Wyrzucone pieniądze. Przypadkowi nauczyciele.

Niezarejestrowany
Ja rozpoczęłam nauke w

Ja rozpoczęłam nauke w Princeton Language Academy. Świętna szkoła, lokalizacja i do tego profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta. Dziękuję za pomoc w zdaniu egzaminu ! POLECAM WSZYSTKIM

Niezarejestrowany
Kiepski marketing szkółki

A jak pomogli w zdaniu egzaminu skoro ta szkółka otworzona jest otworzona od stycznia tego roku.... Hehe kiepski marketing szeptany jak i jego szkółka

Niezarejestrowany
Polecam Academy of New York.

Polecam Academy of New York. Wyczesani native speakers z USA

Niezarejestrowany
Kilka dni temu zapisałam się

Kilka dni temu zapisałam się do English For You w Wawie na poziom B2 i muszę przyznać ,że jak na razie jest spoko. Native zachęca nas do mówienia i wkręca nas w rozmowę, natomiast polska lektorka działa w zakresie gramatyki, jest ok. Zresztą to najwyżej oceniana placówka w różnych rankingach.

Niezarejestrowany
Chodziłem do TFLS i mam miłe

Chodziłem do TFLS i mam miłe doświadczenia. Wszystko profesjonalnie przygotowane, nauczyciele są bardzo mili i potrafią zachęcić do nauki języka nawet tak opornych uczniów jak ja. Poza tym mają w porządku ceny no i faktycznie lokalizacja jest bardzo dobra bo w samym centrum.

Niezarejestrowany
Pozytywnie o English for You

Jak dla mnie w English For You mają bardzo fajnych lektorów, np.Magdę Sprysak, rewelacyjna wymowa i podejście do słuchacza, dobry warsztat, szczególnie kursy egzaminacyjne, bardzo polecam Chada, Native z pasją do pracy. Uważam, ze szkoła ma fajny klimat, zwłaszcza organizując dodatkowe konwersacje w klubiku. Bardzo poprawiałam mówienie, duzo dobrych native speakers, którzy potrafią wciągnąć w konwersacje. Plusem są małe i kameralne grupki dobrane wiekiem i poziomem. Dobra jakosć za rozsądną cenę

Niezarejestrowany
W TFLS przygotowywałam się do

W TFLS przygotowywałam się do egzaminu GMAT. Egzamin zdałam wzorcowo, więc to chyba najlepsza rekomendacja. A zajęcia ciekawe, niestresujące i co już ważne na tym poziomie – intensywne.

Niezarejestrowany
TFLS to jedna z lepszych

TFLS to jedna z lepszych szkół językowych. Podczas kursu czułem się jakbym miał indywidualne zajęcia, nauczyciele podchodzą do każdego z osobna i aktywizują wszystkich w grupie tak, żeby każdy się czegoś nauczył.

Niezarejestrowany
Zgadzam się, że niekoniecznie

Zgadzam się, że niekoniecznie wyjazd zawsze gwarantuje najkorzystniejszą formę nauki, gdyż czasami możemy spotkać Anglika, który strasznie kaleczy język, dlatego fajne są takie szkoły językowe, które oferują dużą ilość zajęć z "tubylcami", ale już odpowiednio sprawdzonymi. W Wawie opcja , która dla mnie jest ok to szkoła English For You, gdyż jest postawiony nacisk na mówienie, duża część zajęć prowadzona jest przez Naivów. Można potem rzeczywiście wyjechać i wykorzystać zdobytą wiedzę. Będziemy już jednak potrafili odróżnić osoby dobrze mówiące po angielsku, od tych co kaleczą.

Niezarejestrowany
Ja mogę jak najbardziej

Ja mogę jak najbardziej polecić szkołę TFLS. Zacząłem właśnie kurs CPE i już po pierwszych zajęciach wiem, że trafiłem na odpowiednią szkołę. Zajęcia bardzo ciekawe, lektor miły, fajna atmosfera - polecam.

Niezarejestrowany
Chodzę do tfls na kurs

Chodzę do tfls na kurs angielskiego. Szkoła i lektorzy spełniają moje oczekiwania. Kursy są bardzo ciekawe, ćwiczone są wszystkie sprawności językowe i co dla mnie jest najważniejsze, konwersacje obejmują dużą część kursu.

Niezarejestrowany
PiSchool

Ja na angielski chodze do Pi School, z zajęć jestem bardzo zadowolona. Chodze na popołudniowe zajęcia trzy razy w tygodniu, grupka jest mała, więc zajęcia są naprawdę intensywne. Ja z chęcią chodzę na lekcje, dążę do certyfikatu :)

Niezarejestrowany
Wczoraj odbyłem konsultację

Wczoraj odbyłem konsultację językową w English for You. Było to 45 minutowe spotkanie, gdzie nie tylko został oceniony mój poziom zaawansowania, ale takż…e dobrano dla mnie odpowiedni kurs.Dokładnie omówiony został program nauczania. Zapytano mnie jakie są moje oczekiwania i zaoferowano odpowiednią opcję. Nie był to jakiś bezosobowy test online. Mam nadzieję, ze kurs będzie ta profesjonalny jak rozmowa wstępna

Niezarejestrowany
tak jak większość ludzi tu

tak jak większość ludzi tu poleca , tak polece i ja , Uważam ,ze jak ktoś chce się na prawdę dobrze nauczyć języka angielskiego , to polecam pi school w warszawie , Mi bardzo pomogli jak wyjeżdżałam do UK , a dodam ,ze z angielskiego byłam noga , chodziłam na kurs intensywny , dzięki nim później nie miałam żadnych problemów

Niezarejestrowany
pi school

ja z kolei mieszkam blizej szkoły językowej pi school , dlatego wybrałam ta szkołę . chodze na angielski tutaj oczywiście dodatkowo , dla mnie jest troszke trudniejszym językiem niż niemiecki ( ten akurat bardzo dobrze umiem ) .sa tu dobrzy nauczyciele , którzy stwarzaja przyjemną atmosfere na zajeciach . poza tym bardzo podoba mi sie opcja ,że za stworzenie 3 osobwej grupy dostaje się zniżke

Niezarejestrowany
Moim zdaniem warto zdecydować

Moim zdaniem warto zdecydować się na TFLS w Warszawie. Zajęcia są bardzo ciekawe, materiał sensownie podzielony, dzięki czemu nie ma nudy i monotonii na zajęciach. Lektor dobrze przygotowany. Cena według mnie rozsądna. Polecam!

Niezarejestrowany
angielski

jak dla mnie najlepsza szkołą językową w Warszawie jest sokrates . Raz ,że ze względu na lokalizacje , bardzo łatwy dojazd na ursynów , a dwa ze względu na jakość nauczania . nie ma czegos takiego tutaj ze uczy sie tu angielskiego takiego sztywnego , tylko takiego , ktory jest uzywany na codzien wraz z idiomami .

Niezarejestrowany
zdecydowanie empik na

zdecydowanie empik na marszalkowskiej! jest tam fantastyczny native speaker, z którym mozna sie zakolegowac i po zajeciach wyskoczyc na piwo, zeby jeszcze pogadac po angielsku :D

Niezarejestrowany
mnie mama zapisała do speakup

mnie mama zapisała do speakup i na początku nie za bardzo chcialo mi si e chodzic. myslalem, ze bedzie jak w szkole gramatyka i wkuwanie słowek bez sensu, bo zaraz sie je zapimna,. na szczescie milo sie zaskoczylem szczegolni, ze ucza tam po prostu rozmowyu, co przyda mi sie przed wakacjami, bochce zostac animatorem czasu wolengo w biurze turystycznym i pracowac za granica.

Niezarejestrowany
Zapisanie się do takiej

Zapisanie się do takiej szkoły, gdzie duż…ą część stanowią zajecia z osobami z UK i USA lub Australii to ważna sprawa. Dzięki temu moż…na w duzej mierze zastąpić w ten sposób wyjazd zagraniczny. W Warszawie taką szkołą jest English For You, zajecia konwersacyjne są zawsze odpowiednio przygotowane przez polskiego lektora/kę. Dzięki temu mam czas aby przygotować i zaznajomić się z tematyką, która będzie realizowana przez native speakers. Taki model zajęć dla mnie okazał się super opcją

Niezarejestrowany
Ja chodziłam na kurs

Ja chodziłam na kurs angielskiego do TFLS. Miałam super lektora, który świetnie potrafił wszystko wytłumaczyć. Zajęcia były zawsze bardzo ciekawe, no i przede wszystkim dużo rozmawialiśmy dlatego nie mam teraz bariery podczas mówienia. Polecam!

Niezarejestrowany
Niezarejestrowany wrote:Ja

Niezarejestrowany wrote:
Ja tam drapnę o English For You i przyznam, ze okres nauki w tej szkole był dla mnie jak najbardziej efektywny.
Najważniejsze to, że ewidentnie czuję się mocniejsza w konwersacji. To zasługa systemu dualnego, jednak obecność native speakera w kursie bardzo pomaga w ogarnięciu się z mówieniem. Nasz Australijczyk zmuszał nas do mówienia, sporo też działo się na warsztatach konwersacyjnych. Justyna nasza polska lektorka od gramatyki i testów przygotowywała tematy dla nativów. Była więc współpraca między lektorami. Mam zamiar w wakacje jeszcze więcej zrobić coś z językiem, więc mam zamiar zapisać się do English For You na kursik wakacyjny, zresztą są zniżki dla osób które kontynuują naukę

Dobra i sprawdzona szkoła, osobiście uważam English For You jedną z lepszych szkół w Warszawie

Niezarejestrowany
kurs w English For You

Zdecydowanie przyłączam się do pozytywnych opinii jeżeli chodzi o English For You. Szkoła zdecydowanie z najwyższej półki jeżeli chodzi o szkolenia językowe. Zawsze bardzo zazdrościłem ludziom którzy nie mieli oporów przed mówieniem i potrafili poprawnie mówić po angielsku. Po kursie w English For You mam teraz podobnie i bardzo jestem z tego faktu zadowolony, gdyż dzięki temu, ze poprawiłem swój angielski udało mi się zmienić pracę na lepszą. Bardzo fajnie prowadzone są kursy, połowa zajęć to rzeczywiście praktyczne konwersacje z native speakers. Bardzo odpowiadali mi native speakers, którzy mnie uczyli czyli Brandon i Adam. Potrafili zachęcić do mówienia i dobrze moderować dyskusje. Tematyka zajęć była przy tym bardzo ciekawa. Zajęcia był spójne z tym co robiła polska lektorka od gramatyki

Niezarejestrowany
Nastolatkom polecam speak up,

Nastolatkom polecam speak up, bo jest fajniej niż w szkole i nauczyciele nie trują, tylko uczą fajnie i bez ściemy. lepsze to niż korki, za które buli się kupę kasy, dowiadujesz się o tysiącu nowych czasów, a rozmawiać i tak nie umiesz...

Niezarejestrowany
niemiecki w sokratesie

Ty uczęszczasz na angielski ;) a ja juz ten język akurat mam w małym paluszku :) więc chodze sobie na drugi język , jakim jest niemiecki . Również uczęszczam do sokratesa i mam zajęcia tutaj indywidualne . tak mi jest po prostu wygodniej ;) lektorzy jak sama nauka na bardzo wysokim poziomie

Niezarejestrowany
English For You

Nigdy nie myślałam, że polubię uczyć się języka angielskiego. Dopiero po kursie w English For You udało mi się ta sztuka. Bardzo sprawnie i dobrze prowadzone zajęcia. Lektorzy z dużą wiedzą i umiejętnościami prowadzenia zajęć. Native speakers posiadają talent do moderowania konwersacji. Zmuszają i zachęcają do czynnego udziału w lekcjach. Przy tym jest bardzo miła atmosfera. Panie w sekretariacie zawsze do dyspozycji.Szkoła najwyżej w rankingach w Warszawie

Niezarejestrowany
Szkoła TFLS w Warszawie jest

Szkoła TFLS w Warszawie jest bardzo dobra. Polecam, bo chodziłam tam na kurs wakacyjny i bardzo poprawiłam swój angielski.

Niezarejestrowany
Sokaretes - polecam!

Ja też polecam szkolę Sokrates. Co prawda dopiero zaczęłam u nich kurs ale baaaaardzo mi się podoba! Jest intensywnie ale i ciekawie! Czuję, że naprawdę podszkolę się z angielskiego. Duży nacisk na wymowę i rozmowy - plus za to! Mają dobrych lektorów i to jest najważniejsze!

Niezarejestrowany
spoko

spoko

Niezarejestrowany
s

jest taka szkoła na Włochach ale zapomniałam nazwy super kadra

Niezarejestrowany
Monia

jak najbardziej warto zdecydować się na lincolna w Warszawie, ja teraz jestem po ich wakacyjnym kursie i od października nie wyobrażam sobie żeby nie zapisać się już na regularną kontynuację, bardzo dobrze mają przygotowanych lektorów, z serduchem do przekazywania wiedzy, materiał bym sensownie podzielony, nie tłukliśmy całe zajęcia gramatyki na przykład żeby wszyscy poumierali z nudów, mój poziom języka znacznie się poprawił w trakcie tych intensywnych wakacyjnych zajęć a to najważniejsze, a co do ceny to moim zdaniem bardzo rozsądna ale to już kwestia mocno indywidualna więc najlepiej sprawdź

Niezarejestrowany
Nolan i Chad już tam nie

Nolan i Chad już tam nie pracują

Niezarejestrowany
wawa

a jakies opinie o speak up? mam obok siebie w wawie i zastanawiam sie czy warto sie zapisac. troche kusza te ich zajecia tematyczne bo nie trzeba chodzic na takie klasyczne ktore czesto sa nudnawe./

Niezarejestrowany
Języki obce w QWERTY

Ja osobiście poszłabym w metody niekonwencjonalne. Duże miasta są mega zatłoczone - nie mam czasu na dojazdy, także wybrałam szkołę online. Mój wybór padł na https://www.korkiangielski.pl/ działają już kilka lat, mają fajną ekipę lektorów i uczą na autentycznych materiałach a nie nudnych podręcznikach. Jest próbna lekcja, więc każdy może się przekonać, czy taka forma mu odpowiada;)

Niezarejestrowany
Ja mogę polecić kursy w

Ja mogę polecić kursy w szkole TFLS. Szkoła ma ogromne doświadczenie i renomę. Ja chodziłem do nich na kurs ogólny, a potem na CAE. Egzamin zdałem bez najmniejszego problemu. Bardzo poprawiłem swój speaking dzięki konwersacjom w TFLS. Jak dla mnie szkoła jest świetna, spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Niezarejestrowany
Robiłem kurs do CAe w English

Robiłem kurs do CAe w English for You, dwa lata temu, teraz zapisałem się na kurs konwersacyjny, native bardzo dobrze ogarnięci, ja akurat nie próbuję innych szkół, gdyż… nie zawiedli właśnie w English for You. Kompaktowe, dobrze zorganizowane grupy, sporo dodatkowych opcji, polecam

Niezarejestrowany
speak up

speak up daje rade :D male grupy, fajne ciekawe zajecia. i chyba najfaniejsze to, ze sa tematyczne, w zadnej innej szkole sie z tym nie spotkalam, a tutaj przyhcodze sobie na zajecia o podrozach albo o historii wielkiej brytanii bo to mnie interesuje :) gadamy sobie luzno w pozytywnej atosferze, cala godzine i baardzo duzo slowek wtedy wylapuje :)

Niezarejestrowany
Oczywiście każ…dy ma swoje

Oczywiście każ…dy ma swoje zdanie, ale jak dla mnie ze względu na mówienie liczy się w Warszawie English For You, szkoła działa już… na rynku bardzo długo, Native Speakers którzy tam pracują potrafią zaciekawić tematami, czyli jest mówienie, gramatyka to rola polskiego lektora i jak dla mnie to metoda jak najbardziej skuteczna, mówienie z Nativami i gramatyka z polskim lektorem. Moż…na przełamać się w konwersowaniu i o to chyba tutaj chodzi. Małe grupki są też… plusem tematu

Niezarejestrowany
przyłączam się. sokrates to

przyłączam się. sokrates to bardzo fajna szkoła, kameralna, nie ma tłoku w grupach. a jak ktoś potrzebuje indywidualnych lekcji to też prowadzą takie nauczanie, spokojnie mozna się umawiać indywidualnie z lektorami i podszlifować to co trzeba. ja jestem zadowolona z nich bardziej

Niezarejestrowany
A moze szkoła?

mi nigdy w nauce fiszki nie pomagały - musiałam mieć kogos kto mnie będzie pilnować! no i na szczęście trafiłam na Pi School - tam odpowiednie osoby zajęły sie moją nauką, ciekawe zajęcia i cała reszta sprawiła, że dość szybko jezyk opanowałam na poziomie komunikatywnym. teraz szlifuje perfect

Niezarejestrowany
Celinnka

Niezarejestrowany wrote:
myślę, że jesli chodzi o szkołę językową w warszawie to warto jeszzcze pomyślec o Pi School. Bardzo jestem zadowolona z ich nauczania - profesjonalni nauczyciele, którzy potrafią zaciekawić nieciekawym tematem jakim jest nauka. Lekcje są inne i przynosza dzięki temu efekty

Ja też bardzo sobie chwalę zajęcia w Pi School, aktualnie jestem na kursie wakacyjnym z języka hiszpańskiego. Bardzo fajne zajęcia, jestem już na półmetku. Lektorzy w Pi School są naprawdę dobrzy, każdego potrafią zaciekawić. Wymagają, ale są też bardzo sympatyczni. Z chęcią chodzę na zajęcia. W miesiąc nauczyłam się naprawdę wiele!

Niezarejestrowany
Ze wszystkich szkół jakie

Ze wszystkich szkół jakie znam to mogę rzeczywiście najbardziej polecić kursy w English For You, nauka jest przyjemna, grupki małe, dobrze dobrany. Istotną sprawą są kursy prowadzone wymiennie przez polskiego lektora od gramatyki i osobę anglojęzyczną. Taka metod nie tylko uczy teorii jezyka, ale jest dużo mówienia i o to chodzi najbardziej. Bardzo dobrze korzystać z zajęć warsztatowych

Niezarejestrowany
Ja osobiscie polecam szkole

Ja osobiscie polecam szkole TFLS, swietna atmosfera, male grupy z native'ami. Chodze tam 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Warto wybrac jezeli zalezy wam na konwersacjach, fajnych zabawach jezykowych i malo szkolnym trybie nauki. Lokalizacja tez dobra, bo blisko metra. Cenowo tez bardzo dobrze.