jaką polecacie dobrą szkołę językową w Warszawie?

1263 posts / 0 new
Ostatni wpis
Offline
Joined: 10/03/2007
jaką polecacie dobrą szkołę językową w Warszawie?

Chciałabym zapisać się do szkoły  języka angielskiego ale kompletnie nie wiem do której warto się zapisać??!!W Warszawie powstało ich tyle co grzybów po deszczu!!!! Czy znacie taką po której widać wyraźne efekty postępu, która poważnie traktuje swoich uczniów a cena jest adekwatna do jakości?????Podzielcie się swoimi uwagami.dzieki :)


Niezarejestrowany
Pi School - mega dobra szkoła

Moim zdaniem warto zapisać się do Pi School. Kadra bardzo fajna, mają mnóstwo pomysłów na ucznia, stawiają na indywidualizację, uczniowie nie są tam anonimowi. Polecam.

Niezarejestrowany
Po kilku latach powróciłam

Po kilku latach powróciłam ponownie do English For You, taki sam wysoki poziom zajęć i cały czas kadra lektorów wyższej półki. Byłam w różnych szkołach, ale zdecydowanie kursy w tej szkole ukierunkowane są na mówienie. Poprzednio chodziłam na kurs do CAE, bez problemu zdobyłam wymarzony certyfikat. Ostatnio natomiast wybrałam dla siebie kurs konwersacyjny z native speakers. Bardzo się rozgadałam i poprawiłam komunikację. Miałam zarówno Amerykanina i Anglika. Fajna to opcja gdyż śmiało można poznać różne odmiany angielskiego, dowiedzieć się o tych krajach, podłapać akcent. Polecam English for You

Niezarejestrowany
Ja byłam na kursie w TFLS.

Ja byłam na kursie w TFLS. Oceniam szkołe bardzo pozytywnie. Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Lektor z dużym doświadczeniem, zawsze ciekawie prowadził zajęcia.

Niezarejestrowany
Tak patrząc na rankingi to

Tak patrząc na rankingi to widac, że bardzo wysoko plasuje się English For You. Szkola od wielu lat na rynku plus korzystny system nauki (polski lektor z native speaker w parze). Byłem na kilku kursach i potwierdzam ich wysoką jakosć. Korzystne kameralne grupy bardzo wspierają wydajnosc zajęć. Generalnie trzeba mowic, nawet ci bardziej niesmiali sa zmuszani przez native speakers do czynnego udziału w lekcjach, organizując ciekawe tematy. Dodam, ze po ich kursach znalazłem lepsza pracę

Niezarejestrowany
Byłam w kilku szkołach

Byłam w kilku szkołach językowych ale dopiero gdy trafiłam do TFLS nauka przyniosła efekty. Zajęcia w TFLS nie są nudne, sztampowe. Przede wszystkim grupka była dobrze dobrana poziomem i wiekiem (czułam się zwyczajnie dobrze). Do tego dodatkowo zajęcia prowadzona przez lektora z USA - dodatkowe darmowe konwersacje. Uważam, że kurs w TFLS wiele mi dał, poprawiłam wymowę, akcent i płynność wypowiedzi.

Niezarejestrowany
Ja od jakiegoś czasu związany

Ja od jakiegoś czasu związany jestem z English For You. Według mnie to bardzo dobra warszawska szkoła z długim rodowodem. To co mnie przekonuje do tej placówki to specjalizacja w języku angielskim. Sprawia to, że zajęcia są dobrze zorganizowane. Szkoła posiada dobrą kadrę, która jest pod stałym nadzorem metodyka. Bardzo owocne są spotkania z native speakers, którzy prowadzą ożywione dyskusje, sprawiając, ze czas na zajęciach mija bardzo szybko. Ostatni kurs prowadzony przez Mary bardzo mi przypadł do gustu. Widać, że lektorka posiada ogromną wiedzę i co najważniejsze umiejętność jej przekazania. Zmusza do mówienia i zachęca do czynnego udziału w zajęciach. Uważam, że generalnie kursy w English for You są nastawione głównie na mówienie i przełamywanie strachu przed mówieniem. To wielki plus szkoły. Polscy lektorzy natomiast zajmują się teorią czyli kręgosłupem języka. Bardzo miło zapisała mi się w pamięci Patrycja, która starannie potrafi tłumaczyć tematy. Na pozór trudne rzeczy potrafi przekazywać w przystępny sposób. Polecam English for You, jest to dla mnie najlepsza szkoła w Wawie

Niezarejestrowany
Trzymając się wątku English

Trzymając się wątku English For You. Osobiście muszę napisać, że moje odczucia dotyczące tej szkoły są jak najbardziej pozytywne. Dwukrotnie chodziłam do nich na kurs. Dwa lata temu i w zeszłym semestrze. Uczyło mnie kilku lektorów polskich i native speakers. Tak więc mam dość szeroki obraz szkoły. To co zauważyłam to fakt, że mają sporo stałych słuchaczy, którzy z semestru na semestr decydują się kontynuować naukę. To dobrze świadczy o szkole, gdyż jest duża grupa osób zadowolonych z nauki. Uczyło mnie kilku bardzo dobrych native speakers. Ostatnio Jonathan i Kyle z Wielkiej Brytanii i właśnie Brandon ze Stanów Zjednoczonych. Uważam, że zajęcia te bardzo poprawiły moje umiejętności, szczególnie w zakresie komunikacji i konwersacji. Przestałam się zwyczajnie bać mówić po angielsku. Jonathan każdego ciągnie do mówienia, poprawia błędy, zwraca uwagę na poprawność wymowy, dobiera przy tym ciekawą tematykę. Jeżeli chodzi o część kursu prowadzoną przez polskich lektorów od gramatyki to bardzo pasuje mi Kamila i Luiza. Według mnie mają dobry i rzetelny warsztat, zagadnienia zawsze dopasowane do poziomu grupy, sporo dodatkowych materiałów wzbogacających cały kurs. Tłumaczą dokładnie aż do skutku, jest sporo testów co mobilizuje do pracy. Ponieważ w grupie było nas tylko 5 osób każdy był traktowany w sposób indywidualny. Ważne, że zajęcia między lektorami były spójne i powiązane. Wykorzystałam także sporą ilość warsztatów, które fajnie urozmaicają naukę w formie spotkań i pogadanek w kawiarence dyskusyjnej. Mój osobista ocena English For You jest bardzo pozytywna. Dla mnie to dobre miejsce na naukę języka.

Niezarejestrowany
Uczę się w szkole TFLS i

Uczę się w szkole TFLS i jestem zadowolona. Wysoki poziom, fantastyczni lektorzy. Zajęcia są zawsze bardzo ciekawe, lektorzy stosują fajne metody nauczania, dlatego nigdy się nie nudzimy na zajęciach. Podoba mi się również to, że bardzo dużo rozmawiamy, bo zawsze miałam z tym problem a teraz widzę, że przychodzi mi to coraz łatwiej.

Niezarejestrowany
English For You - good school

W rankingach zdecydowanie najwyżej plasuje się od lat English For You, Dlatego właśnie ja wybrałam dla siebie tę szkołe. Muszę napisać że bardzo skorzystałam z ich kursów poprawiając płynność mówienia. Bardzo dobra grupa native speakers z USA ( Nolan, Chad i Travis) oraz Anglicy ( Jonathan i Kyle). Widzę, że od jakiegoś czasu dużo łatwiej i sprawniej dogaduję się po angielsku. Szkoła zajmuje się tylko angielskim i to jest ogromna zalet placówki.

Niezarejestrowany
Ja zdecydowałam się na TFLS -

Ja zdecydowałam się na TFLS - intensywne kursy. I szczerze mówiąc wiele mi dały i bardzo sie przydały! na prawdę fajna szkoła!

Niezarejestrowany
Jak dla mnie sprawa ma się

Jak dla mnie sprawa ma się tak. Dobrze jest wybierać szkoły, które prowadzą kursy tylko jednego języka - koncetracja uwagi na jednej sprawie. W Warszawie taką sprawdzoną marką jest English For You ( dobrze uczą jezyka, mają sporo fajnych nativów, którzy prowadzą kursy razem z polskimi lektorami). Bardzo dobrym bonusem są dodatkowe warsztaty konwersacyjne, które promują mówienie. Generalnie z chodząć do tej szkoły udało mi się polubić naukę angielskiego

Niezarejestrowany
Niezarejestrowany wrote:Jak

Niezarejestrowany wrote:
Jak dla mnie sprawa ma się tak. Dobrze jest wybierać szkoły, które prowadzą kursy tylko jednego języka - koncetracja uwagi na jednej sprawie. W Warszawie taką sprawdzoną marką jest English For You ( dobrze uczą jezyka, mają sporo fajnych nativów, którzy prowadzą kursy razem z polskimi lektorami). Bardzo dobrym bonusem są dodatkowe warsztaty konwersacyjne, które promują mówienie. Generalnie z chodząć do tej szkoły udało mi się polubić naukę angielskiego

W rankingach English For You na pierwszych pozycjach:

http://szkolyjezykowe.zumi.pl
http://www.ocenwszystko.pl

Niezarejestrowany
Uczę się w szkole TFLS i

Uczę się w szkole TFLS i potwierdzam opinie na temat szkoły. Wysoki poziom, fantastyczni lektorzy. Zajęcia są zawsze bardzo ciekawe.

Niezarejestrowany
Uczyłem się w szkole TFLS i

Uczyłem się w szkole TFLS i mogę szczerze polecić. Ceny nie są wysokie, a efekty w postaci poprawy znajomości języka są szybko widoczne.

Niezarejestrowany
Jeżeli chodzi o fakt, że

Jeżeli chodzi o fakt, że English For You specjalizuje się w angielskim to w dzisiejszych czasach dobra rzecz, aby być w czymś specjalistą. Mnie się spodobało u nich, że był stały nadzór metodyka nad prowadzonym kursem. Dzięki temu rzeczywiście była spójna współpraca między tym co robiła polska lektorka i Anglik. Materiał właśnie był między nimi podzielony. To się w moim przypadku opłaciło, dużo lepiej mówię i jakoś czaję gramatykę. Po kursie w English for You udało mi się zdać także CAE

Niezarejestrowany
Jestem bardzo zadowolona z

Jestem bardzo zadowolona z kursu w TFLS. Bardzo mi się kurs podobał. Lektorzy super, zajęcia ciekawe. Sale wyposażone, grupy nieduże, więc wszyscy się zintegrowaliśmy. Zajęcia jednym słowem super. Z chęcią na nie chodziłam!

Niezarejestrowany
Jeśli zależy Ci na wysokim

Jeśli zależy Ci na wysokim poziomie nauczania, zajrzyj do "Pi School". Jej siedziba znajduje się na al. Jerozolimskich 99/22. Uczęszczałem na intensywny kurs z j. niemieckiego, który świetnie przygotował mnie do wyjazdu za granicę!

Niezarejestrowany
W temacie English FOr You.

W temacie English FOr You. Przede wszystkim to co dla mnie okazało się bardzo skuteczne to możliwość korzystania z dużej ilości konwersacji z native speakrs. Widaż, że szkoła ma sporą bazę anglojęzycznych lektorów, gdyż miałam zajęcia zarówno z Anglikami, Amerykanami i Kanadyjczykiem. Jest to fajna opcja, gdyż można poznać różne odmiany języka angielskiego. Fajnie, że to wszystko odbywa się na omówionym wcześniej materiale przez polskiego lektora. Jest więc czas, aby przygotować się do zajęć. Polska lektorka dodatkowo omawia całą gramatykę. Osobiście polecam szkołę, zresztą English For You działa od 1999 roku, więc doświadczenie jest

Niezarejestrowany
Od jakiegoś czasu chodzę

Od jakiegoś czasu chodzę właśnie do English for You i jak dla mnie to jest fajna opcja jeżeli chodzi o angielski. Z jednej strony liczy się tutaj wkład lektora polskiego który usilnie tłumaczy nam całą gramatykę a z drugiej spora dawka konwersacji z native speakers Sama myślę o wyjezdzie językowym ale obecnie chodząc na kurs porządkuję struktury języka i ogarniam się mówieniem. Zresztą na dodatkowych warsztatach można spotkać wielu różnych native speakers. Dzięki temu ćwiczymy różne odmiany języka. Nasi native speakers bardzo dbają o poprawność wymowy, wprowadzają sporo słownictwa, poprawiają błędy. Grupa liczy zaledwie 5 osób, więc każdy ma sporo czasu aby wziąć udział w dyskusji.Mnie to odpowiada, gdyż widzę jak z lekcji na lekcję mam mniejszy strach gdy trzeba coś powiedzieć Oczywiście wyjazd może być uzupełnieniem samego kursu i czemu nie może i sama kiedyś się wybiorę

Niezarejestrowany
Udało mi się zdać po kursach

Udało mi się zdać po kursach w tfls zarówno FCE i CAE. Polecam Szkołę TFLS .

Niezarejestrowany
Ja jestem bardzo zadowolona z

Ja jestem bardzo zadowolona z kursu w TFLS. Bardzo mi się kurs podobał. Lektorzy super, zajęcia ciekawe. Sale wyposażone, grupy nieduże, więc wszyscy się zintegrowaliśmy. Zajęcia jednym słowem super. Z chęcią na nie chodziłam!

Niezarejestrowany
elabarbara

Zdecydowanie polecam szkołę językową w Warszawie na intensywny kurs angielskiego http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-warszawa-ul-postepu Mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów.Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze i uczą się języka i poznają kulturę danego obszaru językowego które jest również ważne. Szkołą cieszy się dobrą opinią mają unikalne metody nauczania że oporny uczeń będzie uczniem na piątkę.

Niezarejestrowany
Dla mnie warto było zapisać

Dla mnie warto było zapisać się do ENglish For You w zeszłym roku, zależało mi na poprawieniu się w mówieniu ( zależał od tego mój awans w pracy) Koleżanka chodziła rok wcześniej i generalnie bardzo polecała tę szkołę. Muszę przyznać, że bardzo poprawił się mój angielski. Miałam bardzo dużo mówienia, konwersacje są podstawową sprawą w tej szkole.
Gramatyka jest także przerabiana - tu rola polskiego lektora, ale nie jest to tylko robienie zadań z podręcznika.
Polecam
PS
Niestety zamiast awansu musiałam zmienić pracę, ale lepszy angielski pomógł mi w tym sporo

Niezarejestrowany
Miło wspominam szkołę

Miło wspominam szkołę językową TFLS. Uczyłam się tam języka angielskiego i dzięki temu wysoko zdałam maturę z angielskiego. Ogólnie bardzo miła atmosfera na zajęciach, program nauczania jest o wiele bardziej skuteczny i atrakcyjny dla kursanta niż w zwykłej szkole. Polecam

Niezarejestrowany
Generalnie system edukacji

Generalnie system edukacji językowej proponowany w English For You jest dla mnie bardzo przekonywujący. Przede wszystkim każ…da grupa niezależ…nie od poziomu jest prowadzona przez dwóch lektorów, to jest waż…ne, gdyż… nawet na niż…szych poziomach masz polskiego lektora od gramatyki i Nativa od konwersacji. Nazywa się to dualny system. Kończę właśnie pierwszy semestr. Osobiście polecam w English for You Travisa z USA oraz Justynę Borsuk. Ten team okazał się dla mnie bardzo trafiony. Grupki małe 5 osób, to moż…liwość kontaktu szczególnie podczas konwersacji.

Niezarejestrowany
Dla mnie numerem jeden w

Dla mnie numerem jeden w Warszawie jest TFLS. Chodzę tam na kurs IELTS. Duzo rozmawiamy, atmosfera jest mega luźna co mi też się podoba. Grupe mam wiekowo dopasowana do siebie, więc świetnie się rozumiemy i sprawnie idzie nam nauka. Dojazd na zajęcia bardzo dobry, polecam!

Niezarejestrowany
Szkoła podstawowa

Najlepsza szkoła językowa w Warszawie, to Warsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 77. Moje dziecko ma dopiero 2 latka, ale będę chciała, aby chodziło do tej szkoły. Moja chrześnica jest w 5 klasie i mówi bardzo dobrze po angielsku (chodzi do w/w szkoły). W zwykłej państwowej podstawówce takie rzeczy się nie zdarzają, a jeżeli rodzic ma płacić za prywatne korepetycje, to o wiele bardziej opłaca mu się posłać dziecko do prywatnej szkoły językowej.

Niezarejestrowany
najgorsza szkoła

dobre opinie o tej szkole piszą panie z sekrerariatu.

Niezarejestrowany
odradzam

Koszmarna "szkoła". Wyrzucone pieniądze. Przypadkowi nauczyciele.

Niezarejestrowany
Ja rozpoczęłam nauke w

Ja rozpoczęłam nauke w Princeton Language Academy. Świętna szkoła, lokalizacja i do tego profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta. Dziękuję za pomoc w zdaniu egzaminu ! POLECAM WSZYSTKIM

Niezarejestrowany
reszel

Istnieje dopiero kilka miesięcy. Wolę wybrać sprawdzoną szkołę językową z tradycją, działającą co najmniej kilka lat -np. Profi_lingua. Pewnie sama właścicielka sobie napisała laurkę, dla poprawy humoru. Pewnie za kilka miesięcy szkółka podzieli los innych komet na tym rynku

Niezarejestrowany
Kiepski marketing szkółki

A jak pomogli w zdaniu egzaminu skoro ta szkółka otworzona jest otworzona od stycznia tego roku.... Hehe kiepski marketing szeptany jak i jego szkółka

Niezarejestrowany
Ha ha ha, dobre, ale wpadka,

Ha ha ha, dobre, ale wpadka, co Iwonka?

Niezarejestrowany
Polecam Academy of New York.

Polecam Academy of New York. Wyczesani native speakers z USA

Niezarejestrowany
Kilka dni temu zapisałam się

Kilka dni temu zapisałam się do English For You w Wawie na poziom B2 i muszę przyznać ,że jak na razie jest spoko. Native zachęca nas do mówienia i wkręca nas w rozmowę, natomiast polska lektorka działa w zakresie gramatyki, jest ok. Zresztą to najwyżej oceniana placówka w różnych rankingach.

Niezarejestrowany
Chodziłem do TFLS i mam miłe

Chodziłem do TFLS i mam miłe doświadczenia. Wszystko profesjonalnie przygotowane, nauczyciele są bardzo mili i potrafią zachęcić do nauki języka nawet tak opornych uczniów jak ja. Poza tym mają w porządku ceny no i faktycznie lokalizacja jest bardzo dobra bo w samym centrum.

Niezarejestrowany
Pozytywnie o English for You

Jak dla mnie w English For You mają bardzo fajnych lektorów, np.Magdę Sprysak, rewelacyjna wymowa i podejście do słuchacza, dobry warsztat, szczególnie kursy egzaminacyjne, bardzo polecam Chada, Native z pasją do pracy. Uważam, ze szkoła ma fajny klimat, zwłaszcza organizując dodatkowe konwersacje w klubiku. Bardzo poprawiałam mówienie, duzo dobrych native speakers, którzy potrafią wciągnąć w konwersacje. Plusem są małe i kameralne grupki dobrane wiekiem i poziomem. Dobra jakosć za rozsądną cenę

Niezarejestrowany
W TFLS przygotowywałam się do

W TFLS przygotowywałam się do egzaminu GMAT. Egzamin zdałam wzorcowo, więc to chyba najlepsza rekomendacja. A zajęcia ciekawe, niestresujące i co już ważne na tym poziomie – intensywne.

Niezarejestrowany
TFLS to jedna z lepszych

TFLS to jedna z lepszych szkół językowych. Podczas kursu czułem się jakbym miał indywidualne zajęcia, nauczyciele podchodzą do każdego z osobna i aktywizują wszystkich w grupie tak, żeby każdy się czegoś nauczył.

Niezarejestrowany
Zgadzam się, że niekoniecznie

Zgadzam się, że niekoniecznie wyjazd zawsze gwarantuje najkorzystniejszą formę nauki, gdyż czasami możemy spotkać Anglika, który strasznie kaleczy język, dlatego fajne są takie szkoły językowe, które oferują dużą ilość zajęć z "tubylcami", ale już odpowiednio sprawdzonymi. W Wawie opcja , która dla mnie jest ok to szkoła English For You, gdyż jest postawiony nacisk na mówienie, duża część zajęć prowadzona jest przez Naivów. Można potem rzeczywiście wyjechać i wykorzystać zdobytą wiedzę. Będziemy już jednak potrafili odróżnić osoby dobrze mówiące po angielsku, od tych co kaleczą.

Niezarejestrowany
Ja mogę jak najbardziej

Ja mogę jak najbardziej polecić szkołę TFLS. Zacząłem właśnie kurs CPE i już po pierwszych zajęciach wiem, że trafiłem na odpowiednią szkołę. Zajęcia bardzo ciekawe, lektor miły, fajna atmosfera - polecam.

Niezarejestrowany
Chodzę do tfls na kurs

Chodzę do tfls na kurs angielskiego. Szkoła i lektorzy spełniają moje oczekiwania. Kursy są bardzo ciekawe, ćwiczone są wszystkie sprawności językowe i co dla mnie jest najważniejsze, konwersacje obejmują dużą część kursu.

Niezarejestrowany
PiSchool

Ja na angielski chodze do Pi School, z zajęć jestem bardzo zadowolona. Chodze na popołudniowe zajęcia trzy razy w tygodniu, grupka jest mała, więc zajęcia są naprawdę intensywne. Ja z chęcią chodzę na lekcje, dążę do certyfikatu :)

Niezarejestrowany
Wczoraj odbyłem konsultację

Wczoraj odbyłem konsultację językową w English for You. Było to 45 minutowe spotkanie, gdzie nie tylko został oceniony mój poziom zaawansowania, ale takż…e dobrano dla mnie odpowiedni kurs.Dokładnie omówiony został program nauczania. Zapytano mnie jakie są moje oczekiwania i zaoferowano odpowiednią opcję. Nie był to jakiś bezosobowy test online. Mam nadzieję, ze kurs będzie ta profesjonalny jak rozmowa wstępna

Niezarejestrowany
tak jak większość ludzi tu

tak jak większość ludzi tu poleca , tak polece i ja , Uważam ,ze jak ktoś chce się na prawdę dobrze nauczyć języka angielskiego , to polecam pi school w warszawie , Mi bardzo pomogli jak wyjeżdżałam do UK , a dodam ,ze z angielskiego byłam noga , chodziłam na kurs intensywny , dzięki nim później nie miałam żadnych problemów

Niezarejestrowany
pi school

ja z kolei mieszkam blizej szkoły językowej pi school , dlatego wybrałam ta szkołę . chodze na angielski tutaj oczywiście dodatkowo , dla mnie jest troszke trudniejszym językiem niż niemiecki ( ten akurat bardzo dobrze umiem ) .sa tu dobrzy nauczyciele , którzy stwarzaja przyjemną atmosfere na zajeciach . poza tym bardzo podoba mi sie opcja ,że za stworzenie 3 osobwej grupy dostaje się zniżke

Niezarejestrowany
Moim zdaniem warto zdecydować

Moim zdaniem warto zdecydować się na TFLS w Warszawie. Zajęcia są bardzo ciekawe, materiał sensownie podzielony, dzięki czemu nie ma nudy i monotonii na zajęciach. Lektor dobrze przygotowany. Cena według mnie rozsądna. Polecam!

Niezarejestrowany
angielski

jak dla mnie najlepsza szkołą językową w Warszawie jest sokrates . Raz ,że ze względu na lokalizacje , bardzo łatwy dojazd na ursynów , a dwa ze względu na jakość nauczania . nie ma czegos takiego tutaj ze uczy sie tu angielskiego takiego sztywnego , tylko takiego , ktory jest uzywany na codzien wraz z idiomami .

Niezarejestrowany
zdecydowanie empik na

zdecydowanie empik na marszalkowskiej! jest tam fantastyczny native speaker, z którym mozna sie zakolegowac i po zajeciach wyskoczyc na piwo, zeby jeszcze pogadac po angielsku :D

Niezarejestrowany
mnie mama zapisała do speakup

mnie mama zapisała do speakup i na początku nie za bardzo chcialo mi si e chodzic. myslalem, ze bedzie jak w szkole gramatyka i wkuwanie słowek bez sensu, bo zaraz sie je zapimna,. na szczescie milo sie zaskoczylem szczegolni, ze ucza tam po prostu rozmowyu, co przyda mi sie przed wakacjami, bochce zostac animatorem czasu wolengo w biurze turystycznym i pracowac za granica.